Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenců Č
podzim - 1. kolo
21.9.2013
13:00
AH001
TJ Kovofiniš Ledeč
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Artl
,
Vlastimil Vlk
,
21.9.2013
17:00
AH002
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Loko České Budějovice
Martin Kasík
,
Bohumil Brůna
,
22.9.2013
09:30
AH003
HC Plzeň
-
TJ Sokol Úvaly
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
21.9.2013
15:00
AH005
TJ Košutka
-
TJ JM Chodov
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
22.9.2013
17:00
AH006
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Dolní Cerekev
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
podzim - 2. kolo
28.9.2013
15:00
AH007
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Dolní Cerekev
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
29.9.2013
13:00
AH008
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Chrudim
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
29.9.2013
09:30
AH009
Sokol Kobylisy
-
TJ Košutka
Ondřej Harbich
,
Jiří Svítek
,
nezadáno
00:00
AH010
TJ Sokol Úvaly
-
Liberec Handball
29.9.2013
15:00
AH011
Loko České Budějovice
-
HC Plzeň
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
28.9.2013
13:00
AH012
TJ Kovofiniš Ledeč
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
podzim - 3. kolo
5.10.2013
15:00
AH013
HSK Tygři Ústí n.L.
-
ElektroPraga Jablonec
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
5.10.2013
11:45
AH014
HC Plzeň
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
nezadáno
00:00
AH015
Liberec Handball
-
Loko České Budějovice
5.10.2013
15:00
AH016
TJ Košutka
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
6.10.2013
17:00
AH017
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Kobylisy
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
5.10.2013
15:00
AH018
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ JM Chodov
Štěpán Šůstek
,
podzim - 4. kolo
13.10.2013
14:00
AH019
ElektroPraga Jablonec
-
TJ JM Chodov
Martin Kasík
,
13.10.2013
15:00
AH020
Sokol Kobylisy
-
Sokol Dolní Cerekev
13.10.2013
17:00
AH021
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sokol Chrudim
13.10.2013
15:00
AH022
Loko České Budějovice
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
nezadáno
00:00
AH023
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Liberec Handball
12.10.2013
15:00
AH024
HSK Tygři Ústí n.L.
-
HC Plzeň
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 5. kolo
20.10.2013
14:30
AH025
HC Plzeň
-
ElektroPraga Jablonec
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
nezadáno
00:00
AH026
Liberec Handball
-
HSK Tygři Ústí n.L.
20.10.2013
16:30
AH027
TJ Košutka
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Martin Kasík
,
Martin Polák
,
20.10.2013
17:00
AH028
TJ Sokol Chrudim
-
Loko České Budějovice
Ondřej Harbich
,
Tomáš Tomeš
,
19.10.2013
15:00
AH029
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Úvaly
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
20.10.2013
13:00
AH030
TJ JM Chodov
-
Sokol Kobylisy
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
podzim - 6. kolo
26.10.2013
15:00
AH031
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Kobylisy
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
26.10.2013
17:00
AH032
TJ Sokol Úvaly
-
TJ JM Chodov
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
27.10.2013
13:00
AH033
Loko České Budějovice
-
Sokol Dolní Cerekev
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
26.10.2013
13:00
AH034
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
26.10.2013
15:00
AH035
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Košutka
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
nezadáno
00:00
AH036
HC Plzeň
-
Liberec Handball
podzim - 7. kolo
9.11.2013
09:00
AH037
Liberec Handball
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Kasík
,
Martin Vaněk
,
9.11.2013
15:00
AH038
TJ Košutka
-
HC Plzeň
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
9.11.2013
10:00
AH039
TJ Sokol Chrudim
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Ondřej Harbich
,
9.11.2013
17:00
AH040
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
10.11.2013
13:00
AH041
TJ JM Chodov
-
Loko České Budějovice
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
10.11.2013
17:00
AH042
Sokol Kobylisy
-
TJ Sokol Úvaly
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
podzim - 8. kolo
16.11.2013
09:00
AH043
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
17.11.2013
13:00
AH044
Loko České Budějovice
-
Sokol Kobylisy
Jaroslav Artl
,
Štěpán Kahoun
,
16.11.2013
17:45
AH045
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ JM Chodov
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
16.11.2013
15:00
AH046
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Sokol Dolní Cerekev
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
16.11.2013
14:30
AH047
HC Plzeň
-
TJ Sokol Chrudim
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
nezadáno
00:00
AH048
Liberec Handball
-
TJ Košutka
podzim - 9. kolo
23.11.2013
15:00
AH049
TJ Košutka
-
ElektroPraga Jablonec
Tomáš Kupsa
,
nezadáno
00:00
AH050
TJ Sokol Chrudim
-
Liberec Handball
Martin Tůma
,
23.11.2013
15:00
AH051
Sokol Dolní Cerekev
-
HC Plzeň
David Turczyk
,
David Šlezingr
,
24.11.2013
13:00
AH052
TJ JM Chodov
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
23.11.2013
16:30
AH053
Sokol Kobylisy
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
24.11.2013
17:00
AH054
TJ Sokol Úvaly
-
Loko České Budějovice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
podzim - 10. kolo
14.12.2013
16:15
AH055
ElektroPraga Jablonec
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
30.11.2013
13:00
AH056
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ Sokol Úvaly
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
1.12.2013
15:00
AH057
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Sokol Kobylisy
Martin Kasík
,
Martin Polák
,
30.11.2013
12:30
AH058
HC Plzeň
-
TJ JM Chodov
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
1.12.2013
15:30
AH059
Liberec Handball
-
Sokol Dolní Cerekev
30.11.2013
15:00
AH060
TJ Košutka
-
TJ Sokol Chrudim
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
podzim - 11. kolo
8.12.2013
17:00
AH061
TJ Sokol Chrudim
-
ElektroPraga Jablonec
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
7.12.2013
15:00
AH062
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Košutka
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
8.12.2013
13:00
AH063
TJ JM Chodov
-
Liberec Handball
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
8.12.2013
17:30
AH064
Sokol Kobylisy
-
HC Plzeň
Martin Kasík
,
Václav Škarda
,
8.12.2013
17:00
AH065
TJ Sokol Úvaly
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
8.12.2013
15:00
AH066
Loko České Budějovice
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Karel Hladký
,
Josef Čapek
,
jaro - 12. kolo
16.2.2014
14:00
AH067
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
15.2.2014
15:00
AH068
Loko České Budějovice
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
8.5.2014
11:00
AH069
TJ Sokol Úvaly
-
HC Plzeň
Jan Dlouhý
,
Josef Kokoška
,
nezadáno
00:00
AH070
Sokol Kobylisy
-
Liberec Handball
16.2.2014
13:00
AH071
TJ JM Chodov
-
TJ Košutka
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
15.2.2014
15:00
AH072
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Chrudim
Filip Barták
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 13. kolo
23.2.2014
17:00
AH073
Sokol Dolní Cerekev
-
ElektroPraga Jablonec
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.2.2014
17:00
AH074
TJ Sokol Chrudim
-
TJ JM Chodov
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
22.2.2014
15:00
AH075
TJ Košutka
-
Sokol Kobylisy
Vilém Novotný
,
Radovan Kábrt
,
nezadáno
00:00
AH076
Liberec Handball
-
TJ Sokol Úvaly
23.2.2014
15:30
AH077
HC Plzeň
-
Loko České Budějovice
Monika Blažeková
,
Kateřina Šajnerová
,
23.2.2014
15:00
AH078
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Martin Přibyl
,
Jiří Žďárský
,
jaro - 14. kolo
1.3.2014
15:00
AH079
ElektroPraga Jablonec
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
1.3.2014
13:00
AH080
TJ Kovofiniš Ledeč
-
HC Plzeň
Karel Hladký
,
Josef Čapek
,
nezadáno
00:00
AH081
Loko České Budějovice
-
Liberec Handball
11.4.2014
18:30
AH082
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Košutka
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
2.3.2014
16:00
AH083
Sokol Kobylisy
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Lorenc
,
Martin Polák
,
2.3.2014
13:00
AH084
TJ JM Chodov
-
Sokol Dolní Cerekev
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 15. kolo
9.3.2014
13:00
AH085
TJ JM Chodov
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
8.3.2014
15:00
AH086
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Kobylisy
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
4.4.2014
18:00
AH087
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
8.3.2014
15:30
AH088
TJ Košutka
-
Loko České Budějovice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
nezadáno
00:00
AH089
Liberec Handball
-
TJ Kovofiniš Ledeč
9.3.2014
17:15
AH090
HC Plzeň
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
jaro - 16. kolo
6.4.2014
15:00
AH091
ElektroPraga Jablonec
-
HC Plzeň
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
nezadáno
00:00
AH092
HSK Tygři Ústí n.L.
-
Liberec Handball
15.3.2014
17:30
AH093
TJ Kovofiniš Ledeč
-
TJ Košutka
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
15.3.2014
13:30
AH094
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Chrudim
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
16.3.2014
17:00
AH095
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Dolní Cerekev
Milan Drobný
,
Patrik Pavlíček
,
15.3.2014
10:00
AH096
Sokol Kobylisy
-
TJ JM Chodov
Lukáš Lehký
,
Lukáš Ledvinka
,
jaro - 17. kolo
23.3.2014
17:00
AH097
Sokol Kobylisy
-
ElektroPraga Jablonec
Pavla Skružná
,
Marta Sovová
,
23.3.2014
13:00
AH098
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Úvaly
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
22.3.2014
15:00
AH099
Sokol Dolní Cerekev
-
Loko České Budějovice
23.3.2014
17:00
AH100
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Jaroslav Dostál
,
Filip Večeřa
,
22.3.2014
15:00
AH101
TJ Košutka
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Václav Chmelíř
,
Daniela Radová
,
nezadáno
00:00
AH102
Liberec Handball
-
HC Plzeň
jaro - 18. kolo
nezadáno
00:00
AH103
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
30.3.2014
16:30
AH104
HC Plzeň
-
TJ Košutka
Veronika Machová
,
Tereza Rendlová
,
30.3.2014
15:00
AH105
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Sokol Chrudim
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
29.3.2014
13:00
AH106
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
30.3.2014
15:00
AH107
Loko České Budějovice
-
TJ JM Chodov
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
29.3.2014
16:30
AH108
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Kobylisy
Jiří Brejcha
,
Václav Škarda
,
jaro - 19. kolo
13.4.2014
17:00
AH109
TJ Sokol Úvaly
-
ElektroPraga Jablonec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
13.4.2014
15:30
AH110
Sokol Kobylisy
-
Loko České Budějovice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
13.4.2014
13:00
AH111
TJ JM Chodov
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
12.4.2014
15:00
AH112
Sokol Dolní Cerekev
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Josef Čapek
,
Zdeněk Tůma
,
13.4.2014
17:00
AH113
TJ Sokol Chrudim
-
HC Plzeň
Vlastimil Vlk
,
Jiří Dvořák
,
nezadáno
00:00
AH114
TJ Košutka
-
Liberec Handball
jaro - 20. kolo
26.4.2014
15:00
AH115
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Košutka
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
nezadáno
00:00
AH116
Liberec Handball
-
TJ Sokol Chrudim
26.4.2014
12:20
AH117
HC Plzeň
-
Sokol Dolní Cerekev
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
27.4.2014
15:00
AH118
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ JM Chodov
Vilém Novotný
,
Stanislav Štrebl
,
26.4.2014
13:00
AH119
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Sokol Kobylisy
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
27.4.2014
14:00
AH120
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Úvaly
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 21. kolo
4.5.2014
15:00
AH121
Loko České Budějovice
-
ElektroPraga Jablonec
Marta Sovová
,
Josef Čapek
,
4.5.2014
17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Kovofiniš Ledeč
Martin Tůma
,
Jaroslav Průžek
,
3.5.2014
10:30
AH123
Sokol Kobylisy
-
HSK Tygři Ústí n.L.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
4.5.2014
13:00
AH124
TJ JM Chodov
-
HC Plzeň
Radovan Kábrt
,
Pavel Blanar
,
nezadáno
00:00
AH125
Sokol Dolní Cerekev
-
Liberec Handball
4.5.2014
17:00
AH126
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Košutka
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
jaro - 22. kolo
10.5.2014
15:00
AH127
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Chrudim
Stanislav Štrebl
,
Martin Polák
,
10.5.2014
15:30
AH128
TJ Košutka
-
Sokol Dolní Cerekev
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
nezadáno
00:00
AH129
Liberec Handball
-
TJ JM Chodov
10.5.2014
15:10
AH130
HC Plzeň
-
Sokol Kobylisy
Pavla Eiseltová
,
Eva Voláková
,
11.5.2014
15:00
AH131
HSK Tygři Ústí n.L.
-
TJ Sokol Úvaly
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
10.5.2014
13:00
AH132
TJ Kovofiniš Ledeč
-
Loko České Budějovice
Luděk Točík
,
Petr Halada
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.