Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
Český pohár žen
8.9. 11:00
APR008
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2.liga žen Č
26.4. 16:00
AS126
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 12:30
AWA034
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.2. 12:00
AWB011
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 25
Žákovská liga starších žaček
22.3. 17:50
AZ154
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
22.3. 17:10
AZ153
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
22.3. 16:30
AZ152
Ivančice - Slavia
21 : 13
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 13:10
AZ147
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
22.3. 12:30
AZ146
Slavia - Žirovnice
11 : 12
9.2. 15:55
AZ079
Poruba - Žirovnice
9 : 17
9.2. 14:15
AZ077
Kobylisy II - Poruba
24 : 17
9.2. 11:45
AZ074
Kobylisy II - Zlín "B"
18 : 17
9.2. 10:55
AZ073
Velká Bystřice - Žirovnice
7 : 14
9.2. 09:15
AZ071
Žirovnice - Kobylisy II
16 : 18
19.1. 15:20
AZ057
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 12:00
AZ052
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
19.1. 10:00
AZ049
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
19.1. 08:40
AZ047
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
15 : 11
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.