Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
8.5. 11:00
AH069
TJ Sokol Úvaly - HC Plzeň
24 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 13:00
AK125
S.Vršovice - Liberec
32 : 28
16.3. 12:30
AK091
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 18
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:00
AO128
HK B Most - Ivančice A
17 : 12
23.3. 14:00
AO125
HK B Most - Jičín
12 : 16
23.3. 12:40
AO123
Jičín - V. Bystřice
17 : 16
23.3. 09:20
AO118
V. Bystřice - Vsetín
21 : 5
23.3. 08:40
AO117
Jičín - Ivančice A
12 : 22
1.3. 14:30
AO109
Dukla 6 - HK Lovosice
30 : 7
1.3. 11:00
AO106
Loko Louny - Dukla 6
9 : 26
1.3. 09:30
AO105
Loko Louny - HK Lovosice
26 : 15
2.liga žen Č
13.4. 17:00
AS118
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
9.3. 18:00
AS094
Astra - Č.Budějovice
22 : 28
22.2. 16:00
AS079
Turnov - Ústí n.L.
28 : 19
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 11:00
AVA045
Astra Praha - Č.Budějovice
21 : 30
1.liga mladší dorostenky
1.3. 18:15
AW020
Háje - Písek
25 : 22
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. 11:30
AXB010
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
Společná regionální liga starších žákyň
24.5. 14:20
SD-165/09
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
24.5. 14:00
SD-165/01
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
24.5. 13:00
SD-165/07
Mělník - DHK B Most
6 : 16
24.5. 11:40
SD-165/05
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
24.5. 11:00
SD-165/04
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
24.5. 09:40
SD-165/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
16.11. 15:30
SD-154/10
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 9
16.11. 14:10
SD-154/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 14
16.11. 11:30
SD-154/04
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
20 : 6
9.11. 13:40
SD-155/08
Mělník - DHK B Most
7 : 17
9.11. 13:00
SD-155/07
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
15 : 9
9.11. 11:00
SD-155/04
HK Lovosice - Loko Cheb
12 : 14
9.11. 10:20
SD-155/03
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.