Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Řeháček
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD122
Zruč n.S. - Kolín
27 : 25
2.liga mužů JM
26.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
22.3. 17:00
AE097
Ivančice - Kostelec n.H.
28 : 17
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
23.11. 17:00
AE053
Ivančice - SK Kuřim
34 : 25
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 11:00
AE026
Maloměřice - Juliánov
27 : 25
13.10. 11:00
AE020
Ivančice - Olomouc
26 : 26
6.10. 18:00
AE013
Juliánov - Kostelec n.H.
16 : 27
1.liga starších dorostenců
8.3. 14:30
AG088
Handball KP Brno - Zubří
28 : 41
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 17:00
AH073
D. Cerekev - ELP Jablonec
22 : 29
7.12. 15:00
AH062
D. Cerekev - TJ košutka
28 : 34
9.11. 17:00
AH040
D. Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
26.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
24 : 46
22.3. 15:00
AI097
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 26
23.11. 13:00
AI053
HK Ivančice - SK Kuřim
24 : 20
19.10. 13:00
AI026
Maloměřice - Vsetín
24 : 32
13.10. 13:00
AI020
HK Ivančice - Olomouc
27 : 27
1.liga mladších dorostenců
8.3. 12:30
AJ088
KP Brno - Zubří
23 : 41
2.liga mladších dorostenců Č
1.12. 15:00
AK057
1.HC Pardubice - Třeboň
33 : 29
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL109
Velké Meziříčí - Rožnov p.R.
26 : 40
15.2. 13:00
AL069
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 32
23.11. 13:00
AL053
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
29 : 41
26.10. 15:00
AL032
Velké Meziříčí - Sokolnice
37 : 22
13.10. 09:00
AL020
HK Ivančice - Litovel
41 : 34
6.10. 16:00
AL013
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
25 : 27
2.liga žen Č
1.12. 13:00
AS060
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
2.liga žen M
1.3. 15:00
AT037
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.