Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
13.4. 15:00
AB111
Chodov - Jičín "B"
32 : 22
29.3. 12:00
AB105
Dukla B - Loko Louny
31 : 20
15.3. 18:00
AB091
Strakonice - Karviná B
25 : 19
7.12. 17:00
AB065
Náchod - Dukla B
34 : 26
30.11. 18:00
AB055
Strakonice - Bohunice
40 : 34
16.11. 18:00
AB045
Jičín "B" - Chodov
25 : 30
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
21.9. 13:00
AB006
Loko Louny - Litovel
23 : 32
2 liga mužů JZČ
5.4. 17:00
AC079
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň
23 : 20
22.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - Č.Budějovice
25 : 22
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
2.liga mužů SVČ
21.9. 10:30
AD006
HC Žatec - Slavia
21 : 33
1.liga starších dorostenců
7.12. 14:30
AG065
Náchod - Dukla
24 : 46
16.11. 16:00
AG045
Jičín - HK Lovosice
25 : 28
10.11. 12:30
AG042
N.Veselí - Náchod
41 : 23
2.liga starších dorostenců Č
3.5. 10:30
AH123
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
30 : 21
1.liga mladších dorostenců
15.3. 16:00
AJ095
Strakonice - Ostrava
35 : 29
16.11. 14:00
AJ045
Jičín - HK Lovosice
23 : 37
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 14:30
AK126
Loko Louny - D.Králové
27 : 25
22.3. 14:30
AK099
S.Vršovice - Č.Budějovice
17 : 28
7.12. 12:30
AK065
Náchod - 1.HC Pardubice
20 : 34
21.9. 15:00
AK006
Loko Louny - S.Vršovice
43 : 20
Český pohár mužů
31.8. 17:00
AN028
D. Cerekev - V. Meziříčí
27 : 30
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:55
AO091
Strakonice A - Jičín
19 : 28
9.2. 12:35
AO089
Jičín - Zubří
20 : 19
9.2. 11:20
AO088
Vsetín - Strakonice A
19 : 18
9.2. 09:00
AO086
Strakonice A - Zubří
22 : 17
1.liga žen
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
23.2. 15:00
AR084
Slavia B - Poruba B
23 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.