Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC115
Šťáhlavy "B" - Košutka
28 : 23
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
8.3. 17:30
AC088
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
24.11. 18:00
AC054
Bohemians - Č.Budějovice
25 : 26
17.11. 17:00
AC046
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 27
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
12.4. 17:00
AD110
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
27 : 22
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
15.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Liberec
40 : 22
10.11. 18:00
AD040
Slavia - Kolín
25 : 21
19.10. 18:00
AD028
HC Žatec - Ml. Boleslav
18 : 30
6.10. 17:30
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
20 : 25
28.9. 17:00
AD007
Jablonec - Slavia
23 : 22
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Jičín
29 : 19
15.3. 16:00
AG092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 31
4.12. 20:00
AG085
HK Lovosice - Kopřivnice
36 : 34
22.9. 14:00
AG005
HK Lovosice - Handball KP Brno
34 : 17
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 15:00
AH131
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
8.5. 11:00
AH069
TJ Sokol Úvaly - HC Plzeň
24 : 13
8.3. 15:30
AH088
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
28.9. 15:00
AH007
ELP Jablonec - D. Cerekev
29 : 17
1.liga mladších dorostenců
23.3. 14:00
AJ100
Talent Plzeň - Jičín
31 : 28
15.3. 14:00
AJ092
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 28
4.12. 16:00
AJ085
HK Lovosice - Kopřivnice
30 : 23
22.9. 12:00
AJ005
HK Lovosice - KP Brno
38 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:30
AK015
Liberec - Č.Budějovice
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
9.2. 15:15
AO075
Ivančice A - Loko Louny
21 : 14
9.2. 13:45
AO073
Liberec A - Ivančice A
21 : 24
9.2. 13:00
AO072
Loko Louny - N. Veselí A
19 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.