Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
8.12. 18:00
AC065
Bohemians - VŠ Plzeň
26 : 29
1.12. 17:00
AC057
VŠ Plzeň - Třeboň
22 : 20
1.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Chodov B
37 : 32
17.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
9.11. 18:00
AC042
Třeboň - Bohemians
28 : 29
26.10. 18:00
AC031
Třeboň - Šťáhlavy "B"
41 : 28
13.10. 17:00
AC022
Č.Budějovice - Košutka
26 : 31
2.liga mužů SVČ
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
15.3. 17:30
AH093
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ košutka
26 : 24
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
17.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
13.10. 15:00
AH022
Loko Č.Budějovice - TJ košutka
25 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 16:00
AK110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
17.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
26.10. 16:00
AK031
Třeboň - HK B Most
19 : 18
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
2.liga žen Č
20.10. 17:30
AS028
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
28.9. 14:15
AS010
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
2.liga žen M
16.2. 14:00
AT032
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
22.9. 13:00
AUB001
Písek - Astra Praha
41 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.