Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Brejcha
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
29.3. 16:30
AH108
TJ Sokol Úvaly - Sokol Kobylisy
13 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
2.3. 12:30
AK079
HK B Most - 1.HC Pardubice
23 : 40
22.2. 09:00
AK073
S.Vršovice - HK B Most
18 : 27
1.liga mladší dorostenky
6.4. 15:00
AW034
Háje - Bohunice
25 : 6
2.liga mladších dorostenek-Č
22.2. 11:00
AWA014
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 23
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
Žákovská liga starších žaček
9.2. 14:30
AZ099
DHK B Most - Hrabůvka
16 : 20
9.2. 13:00
AZ097
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
19 : 9
9.2. 11:30
AZ095
DHK B Most - H. Brod
9 : 16
9.2. 10:00
AZ093
H. Brod - Hrabůvka
15 : 17
9.2. 08:30
AZ091
Hrabůvka - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 15
Společná regionální liga starších žákyň
26.4. 14:20
SD-163/09
Mělník - HK Lovosice
5 : 13
26.4. 13:40
SD-163/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 18
26.4. 12:20
SD-163/06
HK Lovosice - Loko Cheb
11 : 14
26.4. 11:00
SD-163/04
Loko Cheb - DHK B Most
11 : 11
26.4. 09:40
SD-163/02
Loko Cheb - Mělník
11 : 7
23.3. 12:40
SD-161/08
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 11
23.3. 11:20
SD-161/06
HK Lovosice - DHK B Most
6 : 6
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
12.4. 15:00
MH-213/10
HC Žatec - Tygři Ústí
4 : 9
12.4. 14:20
MH-213/09
Loko Louny - Slavoj Děčín
16 : 8
12.4. 13:40
MH-213/08
HC Žatec - HK B Most
3 : 14
12.4. 13:00
MH-213/07
Tygři Ústí - Loko Louny
5 : 13
12.4. 12:20
MH-213/06
Slavoj Děčín - HK B Most
4 : 12
12.4. 11:40
MH-213/05
Loko Louny - HC Žatec
11 : 2
12.4. 11:00
MH-213/04
HK B Most - Tygři Ústí
17 : 5
12.4. 10:20
MH-213/03
Slavoj Děčín - HC Žatec
11 : 3
12.4. 09:40
MH-213/02
HK B Most - Loko Louny
8 : 11
12.4. 09:00
MH-213/01
Tygři Ústí - Slavoj Děčín
3 : 6
15.3. 14:15
MH-211/10
Tygři Ústí - Loko Louny
4 : 14
15.3. 13:40
MH-211/09
Lovosice B - HC Žatec
13 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.