Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 1.liga mladších dorostenců
podzim - 1. kolo
22.9.2013
15:00
AJ001
HBC Jičín
-
KH Kopřivnice
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
21.9.2013
14:00
AJ002
HC Dukla Praha
-
HC Zubří
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
22.9.2013
17:00
AJ003
HCB Karviná
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
21.9.2013
13:00
AJ004
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol Nové Veselí
Pavel Novotný
,
Petr Samek
,
22.9.2013
12:00
AJ005
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Handball KP Brno
Josef Kokoška
,
Jiří Svítek
,
22.9.2013
11:30
AJ006
SSK Talent Plzeň
-
Sokol Ostrava
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 2. kolo
28.9.2013
14:00
AJ007
KH Kopřivnice
-
Sokol Ostrava
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
29.9.2013
12:00
AJ008
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
SSK Talent Plzeň
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
29.9.2013
14:30
AJ009
Sokol Nové Veselí
-
Handball KP Brno
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
28.9.2013
16:00
AJ010
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SKP Frýdek-Místek
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
26.9.2013
17:00
AJ011
HC Zubří
-
HCB Karviná
Robert Vala
,
Petr Videcký
,
29.9.2013
13:00
AJ012
HBC Jičín
-
HC Dukla Praha
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
podzim - 3. kolo
5.10.2013
14:00
AJ013
HC Dukla Praha
-
KH Kopřivnice
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
6.10.2013
17:00
AJ014
HCB Karviná
-
HBC Jičín
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
5.10.2013
09:00
AJ015
SKP Frýdek-Místek
-
HC Zubří
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
5.10.2013
14:30
AJ016
Handball KP Brno
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Kremláček
,
David Šlezingr
,
6.10.2013
11:30
AJ017
SSK Talent Plzeň
-
Sokol Nové Veselí
Michal Nezbeda
,
Pavel Mošna
,
5.10.2013
13:00
AJ018
Sokol Ostrava
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
podzim - 4. kolo
12.10.2013
14:00
AJ019
KH Kopřivnice
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jaromír Krejčí
,
13.10.2013
14:30
AJ020
Sokol Nové Veselí
-
Sokol Ostrava
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
12.10.2013
16:00
AJ021
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SSK Talent Plzeň
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
13.10.2013
13:00
AJ022
HC Zubří
-
Handball KP Brno
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
13.10.2013
13:00
AJ023
HBC Jičín
-
SKP Frýdek-Místek
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
12.10.2013
14:00
AJ024
HC Dukla Praha
-
HCB Karviná
Bohumil Brůna
,
Petr Halada
,
podzim - 5. kolo
20.10.2013
17:00
AJ025
HCB Karviná
-
KH Kopřivnice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
19.10.2013
13:00
AJ026
SKP Frýdek-Místek
-
HC Dukla Praha
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
24.10.2013
15:30
AJ027
Handball KP Brno
-
HBC Jičín
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
20.10.2013
11:30
AJ028
SSK Talent Plzeň
-
HC Zubří
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
19.10.2013
13:00
AJ029
Sokol Ostrava
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
20.10.2013
12:00
AJ030
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Sokol Nové Veselí
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
podzim - 6. kolo
26.10.2013
12:00
AJ031
KH Kopřivnice
-
Sokol Nové Veselí
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
26.10.2013
16:00
AJ032
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Josef Čapek
,
Filip Barták
,
27.10.2013
13:00
AJ033
HC Zubří
-
Sokol Ostrava
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
26.10.2013
14:00
AJ034
HBC Jičín
-
SSK Talent Plzeň
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
26.10.2013
14:00
AJ035
HC Dukla Praha
-
Handball KP Brno
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
26.10.2013
17:00
AJ036
HCB Karviná
-
SKP Frýdek-Místek
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
podzim - 7. kolo
9.11.2013
14:00
AJ037
SKP Frýdek-Místek
-
KH Kopřivnice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
9.11.2013
14:30
AJ038
Handball KP Brno
-
HCB Karviná
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.11.2013
11:30
AJ039
SSK Talent Plzeň
-
HC Dukla Praha
Bohumil Brůna
,
Petr Halada
,
9.11.2013
11:00
AJ040
Sokol Ostrava
-
HBC Jičín
Pavel Friedel
,
Jaroslav Paululik
,
10.11.2013
12:00
AJ041
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Zubří
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
10.11.2013
14:30
AJ042
Sokol Nové Veselí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
podzim - 8. kolo
16.11.2013
12:30
AJ043
KH Kopřivnice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Friedel
,
Jaroslav Paululik
,
17.11.2013
13:00
AJ044
HC Zubří
-
Sokol Nové Veselí
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
16.11.2013
14:00
AJ045
HBC Jičín
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
16.11.2013
14:00
AJ046
HC Dukla Praha
-
Sokol Ostrava
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
17.11.2013
13:15
AJ047
HCB Karviná
-
SSK Talent Plzeň
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
17.11.2013
13:00
AJ048
SKP Frýdek-Místek
-
Handball KP Brno
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
podzim - 9. kolo
23.11.2013
14:30
AJ049
Handball KP Brno
-
KH Kopřivnice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
24.11.2013
11:30
AJ050
SSK Talent Plzeň
-
SKP Frýdek-Místek
Václav Chmelíř
,
Michal Nezbeda
,
24.11.2013
13:00
AJ051
Sokol Ostrava
-
HCB Karviná
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
24.11.2013
12:00
AJ052
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Dukla Praha
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
23.11.2013
16:00
AJ053
Sokol Nové Veselí
-
HBC Jičín
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
23.11.2013
13:00
AJ054
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Zubří
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
podzim - 10. kolo
29.11.2013
18:00
AJ055
KH Kopřivnice
-
HC Zubří
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
1.12.2013
13:00
AJ056
HBC Jičín
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
30.11.2013
14:00
AJ057
HC Dukla Praha
-
Sokol Nové Veselí
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
1.12.2013
17:00
AJ058
HCB Karviná
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Marcel Horsák
,
Tomáš Petruška
,
30.11.2013
09:00
AJ059
SKP Frýdek-Místek
-
Sokol Ostrava
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
1.12.2013
14:30
AJ060
Handball KP Brno
-
SSK Talent Plzeň
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 11. kolo
8.12.2013
11:30
AJ061
SSK Talent Plzeň
-
KH Kopřivnice
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
8.12.2013
13:00
AJ062
Sokol Ostrava
-
Handball KP Brno
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
8.12.2013
12:00
AJ063
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
SKP Frýdek-Místek
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
8.12.2013
14:30
AJ064
Sokol Nové Veselí
-
HCB Karviná
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
7.12.2013
14:00
AJ065
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Dukla Praha
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
8.12.2013
15:00
AJ066
HC Zubří
-
HBC Jičín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 12. kolo
12.2.2014
16:00
AJ067
KH Kopřivnice
-
HBC Jičín
Pavel Friedel
,
Zbyněk Horalík
,
16.2.2014
13:00
AJ068
HC Zubří
-
HC Dukla Praha
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
15.2.2014
16:00
AJ069
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HCB Karviná
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
16.2.2014
12:30
AJ070
Sokol Nové Veselí
-
SKP Frýdek-Místek
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
15.2.2014
15:30
AJ071
Handball KP Brno
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
16.2.2014
11:30
AJ072
Sokol Ostrava
-
SSK Talent Plzeň
Jaromír Krejčí
,
Jaroslav Paululik
,
jaro - 13. kolo
23.2.2014
15:00
AJ073
Sokol Ostrava
-
KH Kopřivnice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
22.2.2014
15:45
AJ074
SSK Talent Plzeň
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
22.2.2014
14:30
AJ075
Handball KP Brno
-
Sokol Nové Veselí
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
22.2.2014
14:30
AJ076
SKP Frýdek-Místek
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
22.2.2014
13:35
AJ077
HCB Karviná
-
HC Zubří
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
21.2.2014
17:00
AJ078
HC Dukla Praha
-
HBC Jičín
Bedřich Frieser
,
Lukáš Frieser
,
jaro - 14. kolo
9.3.2014
10:00
AJ079
KH Kopřivnice
-
HC Dukla Praha
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
2.3.2014
13:00
AJ080
HBC Jičín
-
HCB Karviná
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
1.3.2014
17:00
AJ081
HC Zubří
-
SKP Frýdek-Místek
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
1.3.2014
16:00
AJ082
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Handball KP Brno
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
2.3.2014
15:30
AJ083
Sokol Nové Veselí
-
SSK Talent Plzeň
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
2.3.2014
13:00
AJ084
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
Sokol Ostrava
Martin Hart
,
Martin Kasík
,
jaro - 15. kolo
4.12.2013
16:00
AJ085
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
KH Kopřivnice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
8.3.2014
13:00
AJ086
Sokol Ostrava
-
Sokol Nové Veselí
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
9.3.2014
11:30
AJ087
SSK Talent Plzeň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Bohumil Brůna
,
Petr Halada
,
8.3.2014
12:30
AJ088
Handball KP Brno
-
HC Zubří
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
8.3.2014
13:00
AJ089
SKP Frýdek-Místek
-
HBC Jičín
Luboš Pavlíček
,
Arnošt Kramoliš
,
8.3.2014
17:00
AJ090
HCB Karviná
-
HC Dukla Praha
Pavel Friedel
,
Přemysl Fukala
,
jaro - 16. kolo
15.3.2014
18:00
AJ091
KH Kopřivnice
-
HCB Karviná
Pavel Novotný
,
Jaroslav Vychodil
,
15.3.2014
14:00
AJ092
HC Dukla Praha
-
SKP Frýdek-Místek
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
16.3.2014
13:00
AJ093
HBC Jičín
-
Handball KP Brno
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
16.3.2014
13:00
AJ094
HC Zubří
-
SSK Talent Plzeň
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
15.3.2014
16:00
AJ095
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Ostrava
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
16.3.2014
12:30
AJ096
Sokol Nové Veselí
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
jaro - 17. kolo
22.3.2014
14:00
AJ097
Sokol Nové Veselí
-
KH Kopřivnice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
23.3.2014
12:00
AJ098
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Hart
,
Martin Kasík
,
22.3.2014
15:00
AJ099
Sokol Ostrava
-
HC Zubří
Jakub Smékal
,
Pavel Novotný
,
23.3.2014
14:00
AJ100
SSK Talent Plzeň
-
HBC Jičín
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
22.3.2014
12:30
AJ101
Handball KP Brno
-
HC Dukla Praha
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
22.3.2014
13:00
AJ102
SKP Frýdek-Místek
-
HCB Karviná
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
jaro - 18. kolo
29.3.2014
11:00
AJ103
KH Kopřivnice
-
SKP Frýdek-Místek
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
29.3.2014
10:00
AJ104
HCB Karviná
-
Handball KP Brno
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
29.3.2014
14:00
AJ105
HC Dukla Praha
-
SSK Talent Plzeň
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
30.3.2014
13:00
AJ106
HBC Jičín
-
Sokol Ostrava
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
30.3.2014
13:00
AJ107
HC Zubří
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
29.3.2014
16:00
AJ108
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Nové Veselí
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
jaro - 19. kolo
12.4.2014
12:00
AJ109
ČZ HBC Strakonice 1921
-
KH Kopřivnice
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
13.4.2014
12:30
AJ110
Sokol Nové Veselí
-
HC Zubří
Patrick Netík
,
David Šlezingr
,
30.4.2014
17:00
AJ111
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HBC Jičín
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
13.4.2014
17:00
AJ112
Sokol Ostrava
-
HC Dukla Praha
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
12.4.2014
13:00
AJ113
SSK Talent Plzeň
-
HCB Karviná
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
12.4.2014
12:30
AJ114
Handball KP Brno
-
SKP Frýdek-Místek
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
jaro - 20. kolo
27.4.2014
10:00
AJ115
KH Kopřivnice
-
Handball KP Brno
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
26.4.2014
13:15
AJ116
SKP Frýdek-Místek
-
SSK Talent Plzeň
David Kobielusz
,
Tomáš Kučerka
,
27.4.2014
17:00
AJ117
HCB Karviná
-
Sokol Ostrava
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
26.4.2014
14:00
AJ118
HC Dukla Praha
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
27.4.2014
14:00
AJ119
HBC Jičín
-
Sokol Nové Veselí
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
8.5.2014
13:00
AJ120
HC Zubří
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 21. kolo
30.4.2014
15:30
AJ121
HC Zubří
-
KH Kopřivnice
Pavel Friedel
,
Tomáš Suchánek
,
3.5.2014
16:00
AJ122
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HBC Jičín
Filip Barták
,
Jan Zelenka
,
4.5.2014
12:30
AJ123
Sokol Nové Veselí
-
HC Dukla Praha
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
4.5.2014
12:00
AJ124
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HCB Karviná
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
3.5.2014
13:00
AJ125
Sokol Ostrava
-
SKP Frýdek-Místek
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
4.5.2014
12:30
AJ126
SSK Talent Plzeň
-
Handball KP Brno
Petr Sláma
,
Jiří Svítek
,
jaro - 22. kolo
10.5.2014
14:00
AJ127
KH Kopřivnice
-
SSK Talent Plzeň
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
10.5.2014
12:30
AJ128
Handball KP Brno
-
Sokol Ostrava
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
10.5.2014
13:00
AJ129
SKP Frýdek-Místek
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jakub Smékal
,
Pavel Novotný
,
11.5.2014
15:00
AJ130
HCB Karviná
-
Sokol Nové Veselí
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
10.5.2014
16:00
AJ131
HC Dukla Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
11.5.2014
13:00
AJ132
HBC Jičín
-
HC Zubří
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.