Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mužů JM
podzim - 1. kolo
21.9.2013
10:30
AE001
Sokol Kostelec n.H.
-
SK Kuřim
Jaroslav Vychodil
,
Roman Smékal
,
21.9.2013
18:00
AE002
Sokol Juliánov
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Malinek
,
Mojmír Valášek
,
22.9.2013
17:00
AE003
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
21.9.2013
11:00
AE004
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
21.9.2013
16:00
AE005
Sokol Sokolnice
-
Handball KP Brno B
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
22.9.2013
10:30
AE006
Legata Hustopeče
-
TJ STM Olomouc
Patrick Netík
,
Petr Směja
,
podzim - 2. kolo
28.9.2013
16:00
AE007
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ STM Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
29.9.2013
16:00
AE008
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
Břetislav Jurečka
,
Otakar Bujnoch
,
28.9.2013
17:00
AE009
HK Ivančice
-
Handball KP Brno B
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
28.9.2013
17:00
AE010
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SHC Maloměřice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
28.9.2013
15:00
AE011
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Telnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.9.2013
15:00
AE012
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 3. kolo
6.10.2013
18:00
AE013
Sokol Juliánov
-
Sokol Kostelec n.H.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
4.10.2013
16:00
AE014
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
5.10.2013
13:00
AE015
SHC Maloměřice
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
5.10.2013
16:30
AE016
Handball KP Brno B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Petr Kremláček
,
David Šlezingr
,
6.10.2013
10:30
AE017
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
6.10.2013
16:00
AE018
TJ STM Olomouc
-
Sokol Sokolnice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
podzim - 4. kolo
12.10.2013
16:00
AE019
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Sokolnice
Jiří Novotný
,
13.10.2013
11:00
AE020
HK Ivančice
-
TJ STM Olomouc
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
12.10.2013
17:00
AE021
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Legata Hustopeče
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
13.10.2013
15:00
AE022
Sokol II.Prostějov
-
Handball KP Brno B
Roman Smékal
,
12.10.2013
15:00
AE023
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
13.10.2013
18:00
AE024
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Břetislav Jurečka
,
podzim - 5. kolo
20.10.2013
17:00
AE025
Sokol Telnice
-
Sokol Kostelec n.H.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
19.10.2013
11:00
AE026
SHC Maloměřice
-
Sokol Juliánov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
19.10.2013
17:00
AE027
Handball KP Brno B
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
20.10.2013
10:30
AE028
Legata Hustopeče
-
Sokol II.Prostějov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
19.10.2013
18:00
AE029
TJ STM Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
19.10.2013
16:00
AE030
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Milan Letev
,
Jiří Matuška
,
podzim - 6. kolo
26.10.2013
16:00
AE031
Sokol Kostelec n.H.
-
HK Ivančice
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
26.10.2013
17:00
AE032
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
26.10.2013
15:00
AE033
Sokol II.Prostějov
-
TJ STM Olomouc
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
27.10.2013
15:00
AE034
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
26.10.2013
14:30
AE035
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno B
Jiří Kaufman
,
Michal Hanák
,
27.10.2013
17:00
AE036
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Daniel Douda
,
Petr Videcký
,
podzim - 7. kolo
9.11.2013
11:00
AE037
SHC Maloměřice
-
Sokol Kostelec n.H.
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
9.11.2013
19:00
AE038
Handball KP Brno B
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.11.2013
10:30
AE039
Legata Hustopeče
-
Sokol Juliánov
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
10.11.2013
16:00
AE040
TJ STM Olomouc
-
SK Kuřim
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
10.11.2013
16:00
AE041
Sokol Sokolnice
-
Sokol II.Prostějov
Břetislav Jurečka
,
Otakar Bujnoch
,
9.11.2013
17:00
AE042
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
David Šlezingr
,
David Turczyk
,
podzim - 8. kolo
16.11.2013
16:00
AE043
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
16.11.2013
15:00
AE044
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.11.2013
15:00
AE045
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
17.11.2013
18:00
AE046
Sokol Juliánov
-
TJ STM Olomouc
Petr Směja
,
Jan Kosmák
,
17.11.2013
17:00
AE047
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.11.2013
11:00
AE048
SHC Maloměřice
-
Handball KP Brno B
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
podzim - 9. kolo
23.11.2013
16:30
AE049
Handball KP Brno B
-
Sokol Kostelec n.H.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
24.11.2013
10:30
AE050
Legata Hustopeče
-
SHC Maloměřice
Tomáš Bubeníček
,
Petr Směja
,
24.11.2013
16:30
AE051
TJ STM Olomouc
-
Sokol Telnice
Tomáš Petruška
,
Petr Samek
,
24.11.2013
16:00
AE052
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Hanych
,
Petr Jaroň
,
23.11.2013
17:00
AE053
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.11.2013
17:00
AE054
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
podzim - 10. kolo
30.11.2013
16:00
AE055
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol II.Prostějov
Petr Videcký
,
Pavel Šohaj
,
1.12.2013
17:00
AE056
SK Kuřim
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
1.12.2013
18:00
AE057
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
1.12.2013
17:00
AE058
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
30.11.2013
11:00
AE059
SHC Maloměřice
-
TJ STM Olomouc
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
1.12.2013
19:00
AE060
Handball KP Brno B
-
Legata Hustopeče
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 11. kolo
8.12.2013
10:30
AE061
Legata Hustopeče
-
Sokol Kostelec n.H.
David Šlezingr
,
David Turczyk
,
7.12.2013
16:00
AE062
TJ STM Olomouc
-
Handball KP Brno B
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
8.12.2013
16:00
AE063
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice
Roman Bauer
,
Daniel Douda
,
7.12.2013
17:00
AE064
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
7.12.2013
17:00
AE065
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Juliánov
David Turczyk
,
Břetislav Jurečka
,
7.12.2013
15:00
AE066
Sokol II.Prostějov
-
SK Kuřim
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 12. kolo
15.2.2014
09:00
AE067
SK Kuřim
-
Sokol Kostelec n.H.
Jaroslav Hanych
,
David Šlezingr
,
15.2.2014
15:00
AE068
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
15.2.2014
15:00
AE069
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
15.2.2014
17:00
AE070
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
15.2.2014
17:30
AE071
Handball KP Brno B
-
Sokol Sokolnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
14.2.2014
20:30
AE072
TJ STM Olomouc
-
Legata Hustopeče
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 13. kolo
22.2.2014
18:00
AE073
TJ STM Olomouc
-
Sokol Kostelec n.H.
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
23.2.2014
10:30
AE074
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
22.2.2014
16:30
AE075
Handball KP Brno B
-
HK Ivančice
David Šlezingr
,
Jaroslav Hanych
,
22.2.2014
11:00
AE076
SHC Maloměřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
22.2.2014
11:00
AE077
Sokol Telnice
-
Sokol II.Prostějov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
23.2.2014
18:00
AE078
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Jiří Kaufman
,
Josef Škroch
,
jaro - 14. kolo
1.3.2014
16:00
AE079
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Juliánov
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
2.3.2014
15:00
AE080
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
2.3.2014
15:00
AE081
Sokol II.Prostějov
-
SHC Maloměřice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
1.3.2014
17:00
AE082
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Handball KP Brno B
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
1.3.2014
18:00
AE083
HK Ivančice
-
Legata Hustopeče
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
2.3.2014
16:00
AE084
Sokol Sokolnice
-
TJ STM Olomouc
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 15. kolo
9.3.2014
13:00
AE085
Sokol Sokolnice
-
Sokol Kostelec n.H.
Daniel Douda
,
Petr Směja
,
8.3.2014
14:00
AE086
TJ STM Olomouc
-
HK Ivančice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
9.3.2014
10:30
AE087
Legata Hustopeče
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Tomáš Bubeníček
,
David Šlezingr
,
8.3.2014
16:30
AE088
Handball KP Brno B
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
8.3.2014
13:30
AE089
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Jaroslav Hanych
,
Milan Letev
,
9.3.2014
17:00
AE090
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 16. kolo
16.3.2014
10:30
AE091
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Telnice
Michaela Krobothová
,
Mojmír Valášek
,
16.3.2014
18:00
AE092
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice
Jaroslav Vychodil
,
Roman Smékal
,
15.3.2014
17:00
AE093
SK Kuřim
-
Handball KP Brno B
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
15.3.2014
15:00
AE094
Sokol II.Prostějov
-
Legata Hustopeče
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
15.3.2014
17:00
AE095
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ STM Olomouc
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
15.3.2014
17:00
AE096
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Jurečka
,
Petr Videcký
,
jaro - 17. kolo
22.3.2014
17:00
AE097
HK Ivančice
-
Sokol Kostelec n.H.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.3.2014
16:00
AE098
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
23.3.2014
17:00
AE099
TJ STM Olomouc
-
Sokol II.Prostějov
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
23.3.2014
10:30
AE100
Legata Hustopeče
-
SK Kuřim
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
22.3.2014
16:30
AE101
Handball KP Brno B
-
Sokol Juliánov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
23.3.2014
11:00
AE102
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Petr Směja
,
jaro - 18. kolo
29.3.2014
16:00
AE103
Sokol Kostelec n.H.
-
SHC Maloměřice
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
29.3.2014
17:00
AE104
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno B
David Šlezingr
,
David Turczyk
,
30.3.2014
18:00
AE105
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
30.3.2014
15:00
AE106
SK Kuřim
-
TJ STM Olomouc
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
29.3.2014
15:00
AE107
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Sokolnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
29.3.2014
17:00
AE108
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
jaro - 19. kolo
12.4.2014
17:00
AE109
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Kostelec n.H.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
12.4.2014
17:00
AE110
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
13.4.2014
16:00
AE111
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
12.4.2014
18:00
AE112
TJ STM Olomouc
-
Sokol Juliánov
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
13.4.2014
10:30
AE113
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
12.4.2014
19:00
AE114
Handball KP Brno B
-
SHC Maloměřice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
jaro - 20. kolo
26.4.2014
10:00
AE115
Sokol Kostelec n.H.
-
Handball KP Brno B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
26.4.2014
11:00
AE116
SHC Maloměřice
-
Legata Hustopeče
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.4.2014
17:00
AE117
Sokol Telnice
-
TJ STM Olomouc
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
26.4.2014
14:30
AE118
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
26.4.2014
17:30
AE119
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
26.4.2014
10:00
AE120
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 21. kolo
3.5.2014
15:00
AE121
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Kostelec n.H.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
3.5.2014
17:00
AE122
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Kuřim
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
3.5.2014
17:00
AE123
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
3.5.2014
16:00
AE124
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
3.5.2014
18:30
AE125
TJ STM Olomouc
-
SHC Maloměřice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
4.5.2014
10:30
AE126
Legata Hustopeče
-
Handball KP Brno B
Jakub Smékal
,
Pavel Novotný
,
jaro - 22. kolo
10.5.2014
10:30
AE127
Sokol Kostelec n.H.
-
Legata Hustopeče
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
11.5.2014
10:00
AE128
Handball KP Brno B
-
TJ STM Olomouc
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
5.4.2014
11:00
AE129
SHC Maloměřice
-
Sokol Sokolnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
5.4.2014
17:00
AE130
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
6.4.2014
18:00
AE131
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
10.5.2014
11:00
AE132
SK Kuřim
-
Sokol II.Prostějov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.