Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB125
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
9.3. 10:30
AB089
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 24
6.10. 10:30
AB015
Bystřice p.H. - Bohunice
23 : 21
2.liga mužů SM
22.3. 17:00
AF102
SKP F-M B - V. Bystřice
35 : 24
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
21.9. 17:00
AF006
MHK Karviná - Ostrava
34 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
22.3. 13:00
AJ102
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL125
Litovel - Bystřice p.H.
39 : 24
9.3. 12:30
AL089
Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
30 : 44
6.10. 12:30
AL015
Bystřice p.H. - Prostějov
23 : 34
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
14.9. 17:00
AN040
Rožnov p.R. - MHK Karviná
23 : 31
1.liga žen
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
13.10. 14:00
AR024
Zlín B - HC Plzeň
30 : 27
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
2.liga starších dorostenek M
26.4. 19:00
AVB041
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
40 : 17
1.liga mladší dorostenky
15.3. 15:00
AW025
Bohunice - Olomouc
11 : 33
Liga mladších dorostenek M-sk.B
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
Moravskoslezská liga muži
31.5. 09:30
NA083
Orlová - Suchdol n/O
16 : 23
17.5. 13:00
NA071
Třinec - Krmelín
28 : 29
12.4. 18:00
NA052
Paskov - Orlová
36 : 19
12.10. 18:00
NA023
Paskov - Hlučín
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
10 : 0 k.
video
online
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
23 : 42
video
online
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
video
online
Polanka - Olomouc
31 : 30
video
online
Přerov - Vsetín
35 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
20
0
2
790 : 462
40
2
Vsetín
22
15
2
5
798 : 652
32
3
Olomouc
22
14
3
5
669 : 591
31
4
HK Ivančice
22
15
3
4
682 : 568
31
5
Zlín
22
14
2
6
661 : 555
28
6
Polanka
22
9
3
10
550 : 568
21
7
Prostějov
22
10
1
11
624 : 665
21
8
Přerov
22
6
2
14
520 : 628
14
9
Slavia Fatra Napajedla
22
5
3
14
549 : 664
13
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
487 : 661
13
11
SK Kuřim
22
5
1
16
495 : 661
11
12
Maloměřice
22
2
1
19
524 : 674
5
Tabulka střelců
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
217
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jan Hliničan
KH Zbrojovka Vsetín
175
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
35
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Burýšek
TJ STM Olomouc
66
David Nečas
HK Ivančice
54
Jakub Kunický
SK Kuřim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.