Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Burýšek
Post
Mateřský klub
TJ Šumperk
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
176
Starty
2.liga mužů SM
10.05. [AF132]
Šumperk - Zubří B
21 : 26
3 branek
04.05. [AF122]
Trnávka - Šumperk
28 : 25
4 branek
27.04. [AF119]
Šumperk - Hranice B
28 : 24
1 branek
13.04. [AF111]
Napajedla - Šumperk
28 : 34
9 branek
30.03. [AF106]
Šumperk - Ostrava
19 : 28
1 branek
22.03. [AF100]
MHK Karviná - Šumperk
26 : 32
1 branek
15.03. [AF093]
Šumperk - Polanka
32 : 23
2 branek
08.03. [AF089]
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
4 branek
02.03. [AF080]
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
3 branek
15.02. [AF067]
Rožnov p.R. - Šumperk
22 : 28
0 branek
2.liga starších dorostenců M
11.05. [AI128]
Polanka - Olomouc
31 : 30
11 branek
03.05. [AI125]
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
11 branek
27.04. [AI117]
Sokol Telnice - Olomouc
25 : 34
12 branek
12.04. [AI112]
Olomouc - Vsetín
37 : 37
13 branek
23.03. [AI099]
Olomouc - Prostějov
40 : 31
10 branek
13.03. [AI095]
Přerov - Olomouc
24 : 26
12 branek
08.03. [AI086]
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
4 branek
01.03. [AI084]
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
18 : 29
7 branek
22.02. [AI073]
Olomouc - Rožnov p.R.
24 : 39
4 branek
16.02. [AI072]
Olomouc - Zlín
24 : 24
6 branek
07.12. [AI062]
Olomouc - Polanka
30 : 26
3 branek
30.11. [AI059]
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
11 branek
24.11. [AI051]
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
4 branek
17.11. [AI046]
Vsetín - Olomouc
47 : 41
10 branek
10.11. [AI040]
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
7 branek
09.11. [AI033]
Prostějov - Olomouc
30 : 26
4 branek
19.10. [AI029]
Olomouc - Přerov
28 : 19
7 branek
06.10. [AI018]
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
34 : 16
3 branek
Další
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.