Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.5. 18:30
AA184
Kopřivnice - KP Brno
28 : 26
29.3. 18:00
AA171
Zubří - Přerov
32 : 25
22.3. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
28 : 26
23.2. 10:30
AA124
Lovosice - Karviná
24 : 30
9.2. 18:00
AA109
Přerov - Kopřivnice
36 : 29
1.2. 16:30
AA105
Dukla - Zlín
32 : 24
14.12. 18:00
AA095
Plzeň - Přerov
35 : 19
23.11. 18:00
AA072
Plzeň - Zlín
20 : 17
5.10. 18:00
AA034
Jičín - Zlín
24 : 20
18.9. 18:30
AA016
KP Brno - Přerov
30 : 28
15.9. 15:30
AA008
Zlín - Lovosice
17 : 27
1.liga mužů
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
2 liga mužů JZČ
15.3. 18:30
AC096
Třeboň - Chodov B
37 : 26
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN053
Třeboň - Strakonice
34 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 12:00
AO022
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
18.1. 10:00
AO019
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
10 : 0 k.
video
online
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
23 : 42
video
online
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
video
online
Polanka - Olomouc
31 : 30
video
online
Přerov - Vsetín
35 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
20
0
2
790 : 462
40
2
Vsetín
22
15
2
5
798 : 652
32
3
Olomouc
22
14
3
5
669 : 591
31
4
HK Ivančice
22
15
3
4
682 : 568
31
5
Zlín
22
14
2
6
661 : 555
28
6
Polanka
22
9
3
10
550 : 568
21
7
Prostějov
22
10
1
11
624 : 665
21
8
Přerov
22
6
2
14
520 : 628
14
9
Slavia Fatra Napajedla
22
5
3
14
549 : 664
13
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
487 : 661
13
11
SK Kuřim
22
5
1
16
495 : 661
11
12
Maloměřice
22
2
1
19
524 : 674
5
Tabulka střelců
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
217
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jan Hliničan
KH Zbrojovka Vsetín
175
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
35
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Burýšek
TJ STM Olomouc
66
David Nečas
HK Ivančice
54
Jakub Kunický
SK Kuřim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.