Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Tomáš Burýšek
TJ STM Olomouc
66 - 1 - 1 - 23
David Nečas
HK Ivančice
54 - 0 - 1 - 22
Jakub Kunický
SK Kuřim
50 - 0 - 2 - 25
Tomáš Böhm
Slavia Fatra Napajedla
50 - 0 - 2 - 15
Karel Mayer
Sokol HC Přerov
46 - 0 - 3 - 18
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
46 - 0 - 1 - 23
Tomáš Novák
DTJ Polanka
44 - 0 - 2 - 17
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
42 - 1 - 0 - 11
Ondřej Synek
Sokol Telnice
42 - 0 - 1 - 21
David Šic
HK Ivančice
40 - 0 - 2 - 15
Dominik Peřina
SHC Maloměřice
40 - 0 - 1 - 15
Erik Javořík
Sokol HC Přerov
40 - 0 - 2 - 15
Jiří Kubeček
TJ STM Olomouc
38 - 0 - 2 - 19
Ondřej Kantorek
TJ Rožnov p.R.
38 - 0 - 2 - 19
Petr Němec
TJ STM Olomouc
36 - 0 - 1 - 18
Filip Kintr
Sokol II.Prostějov
36 - 0 - 1 - 18
Marek Kališ
HK Ivančice
36 - 0 - 3 - 18
Martin Staněk
TJ STM Olomouc
34 - 0 - 0 - 17
Vojtěch Loucký
KH Zbrojovka Vsetín
34 - 0 - 0 - 17
Tomáš Synek
Sokol Telnice
30 - 0 - 0 - 15
Michal Sobotka
Sokol Telnice
30 - 0 - 0 - 15
Ondřej Procházka
SK Kuřim
30 - 0 - 0 - 15
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
30 - 0 - 1 - 15
Jan Kunz
Slavia Fatra Napajedla
28 - 0 - 1 - 9
Michal Gregor
Sokol Telnice
28 - 0 - 0 - 14
Martin Švehla
TJ STM Olomouc
26 - 0 - 2 - 8
Tomáš Šťastný
SK Kuřim
26 - 0 - 1 - 8
Václav Ryšavý
HK Ivančice
26 - 0 - 0 - 13
Štěpán Macek
SK Kuřim
24 - 0 - 0 - 12
David Jaroš
Sokol HC Přerov
24 - 0 - 0 - 12
Jan Hliničan
KH Zbrojovka Vsetín
24 - 0 - 0 - 12
Jan Odehnal
DTJ Polanka
22 - 0 - 0 - 11
Dalibor Staněk
DTJ Polanka
20 - 0 - 0 - 10
Jakub Rifler
TJ STM Olomouc
20 - 1 - 0 - 0
David Přikryl
Sokol HC Přerov
20 - 0 - 0 - 10
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
20 - 0 - 1 - 10
Vladimír Dočkal
HK Ivančice
20 - 0 - 0 - 10
Stanislav Tomek
Sokol II.Prostějov
18 - 0 - 0 - 9
Jan Šoustal
Sokol HC Přerov
18 - 0 - 0 - 9
David Ševčík
SK Kuřim
18 - 0 - 1 - 9
Další
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Dominik Panoš
KH Zbrojovka Vsetín
217
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jan Hliničan
KH Zbrojovka Vsetín
175
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Močička
Slavia Fatra Napajedla
35
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Burýšek
TJ STM Olomouc
66
David Nečas
HK Ivančice
54
Jakub Kunický
SK Kuřim
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.