Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Ondřej Broda
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
85
Starty
1.liga mladších dorostenců
10.05. [AJ128]
KP Brno - Ostrava
28 : 25
0 branek
03.05. [AJ125]
Ostrava - Frýdek-Místek
22 : 34
0 branek
27.04. [AJ117]
Karviná - Ostrava
32 : 25
2 branek
30.03. [AJ106]
Jičín - Ostrava
23 : 21
2 branek
22.03. [AJ099]
Ostrava - Zubří
17 : 34
2 branek
15.03. [AJ095]
Strakonice - Ostrava
35 : 29
3 branek
08.03. [AJ086]
Ostrava - N.Veselí
27 : 30
0 branek
02.03. [AJ084]
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
1 branek
23.02. [AJ073]
Ostrava - Kopřivnice
26 : 26
0 branek
16.02. [AJ072]
Ostrava - Talent Plzeň
27 : 33
0 branek
08.12. [AJ062]
Ostrava - KP Brno
30 : 22
0 branek
30.11. [AJ059]
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
1 branek
24.11. [AJ051]
Ostrava - Karviná
16 : 24
0 branek
09.11. [AJ040]
Ostrava - Jičín
26 : 38
0 branek
27.10. [AJ033]
Zubří - Ostrava
35 : 22
3 branek
19.10. [AJ029]
Ostrava - Strakonice
31 : 34
0 branek
13.10. [AJ020]
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
2 branek
05.10. [AJ018]
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
1 branek
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.05. [NC035]
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
6 branek
24.05. [NC042]
Kopřivnice A - Ostrava
29 : 16
3 branek
10.05. [NC058]
Karviná A - Ostrava
41 : 7
0 branek
10.04. [NC050]
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
4 branek
06.04. [NC048]
Polanka - Ostrava
19 : 15
3 branek
17.11. [NC018]
Polanka - Ostrava
16 : 14
2 branek
10.11. [NC027]
Ostrava - Kopřivnice A
18 : 27
6 branek
31.10. [NC020]
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
5 branek
19.10. [NC012]
Kopřivnice A - Ostrava
35 : 25
9 branek
05.10. [NC028]
Karviná A - Ostrava
30 : 24
7 branek
21.09. [NC005]
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
6 branek
12.09. [NC003]
Ostrava - Polanka
21 : 22
3 branek
Další
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.