Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Dedek
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
50
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
10.05. [AK130]
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
0 branek
03.05. [AK123]
Třeboň - 1.HC Pardubice
25 : 40
1 branek
12.04. [AK110]
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
0 branek
06.04. [AK097]
HK B Most - Třeboň
31 : 25
0 branek
29.03. [AK108]
Náchod - Třeboň
29 : 30
0 branek
15.03. [AK096]
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
0 branek
08.03. [AK086]
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
0 branek
01.03. [AK083]
Třeboň - Loko Louny
23 : 32
0 branek
22.02. [AK075]
D.Králové - Třeboň
36 : 21
0 branek
07.12. [AK064]
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
2 branek
01.12. [AK057]
1.HC Pardubice - Třeboň
33 : 29
0 branek
17.11. [AK044]
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
1 branek
09.11. [AK042]
Třeboň - Náchod
26 : 23
0 branek
26.10. [AK031]
Třeboň - HK B Most
19 : 18
0 branek
19.10. [AK030]
SSK Talent Plzeň B - Třeboň
43 : 26
1 branek
12.10. [AK020]
Třeboň - S.Vršovice
31 : 29
0 branek
05.10. [AK017]
Loko Louny - Třeboň
35 : 15
1 branek
28.09. [AK009]
Třeboň - D.Králové
23 : 34
0 branek
21.09. [AK004]
Liberec - Třeboň
29 : 30
2 branek
Jč KP starší žáci
17.05. [HC033]
Třeboň - Strakonice B
21 : 29
7 branek
17.05. [HC032]
Třeboň - Strakonice A
6 : 26
0 branek
10.05. [HC030]
Třeboň - Soběslav
30 : 11
8 branek
08.05. [HC038]
Strakonice C - Třeboň
21 : 20
7 branek
03.05. [HC028]
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 14
5 branek
26.04. [HC024]
Sezimovo Ústí - Třeboň
16 : 16
3 branek
26.10. [HC012]
Strakonice B - Třeboň
25 : 27
2 branek
26.10. [HC011]
Strakonice A - Třeboň
30 : 11
0 branek
12.10. [HC009]
Soběslav - Třeboň
7 : 15
3 branek
05.10. [HC007]
Třeboň - Č.Budějovice
22 : 22
1 branek
28.09. [HC017]
Třeboň - Strakonice C
27 : 21
6 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
34 : 25
video
online
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
video
online
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
video
online
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
video
online
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
video
online
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
22
17
2
3
631 : 543
36
2
Strakonice
22
14
4
4
632 : 578
32
3
Chodov
22
12
1
9
576 : 547
25
4
Jičín "B"
22
11
1
10
572 : 577
23
5
Dvůr Králové
22
11
0
11
514 : 516
22
6
Náchod
22
10
1
11
602 : 606
21
7
Bystřice p.H.
22
9
3
10
576 : 556
21
8
Bohunice
22
10
1
11
510 : 531
21
9
N.Veselí
22
10
0
12
590 : 566
20
10
Dukla B
22
7
2
13
548 : 598
16
11
Loko Louny
22
6
2
14
546 : 662
14
12
Karviná B
22
6
1
15
552 : 569
13
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
140
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
139
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
61
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
45
Jiří Klouček
HC TJ Náchod
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
60
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
52
Ondřej Hanus
TJ JM Chodov
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.