Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Dominik Rogala
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
65
Starty
1.liga starších dorostenců
10.05. [AG128]
Handball KP Brno - Ostrava
33 : 27
2 branek
03.05. [AG125]
Ostrava - Frýdek-Místek
29 : 29
1 branek
13.04. [AG112]
Ostrava - Dukla
25 : 26
0 branek
30.03. [AG106]
Jičín - Ostrava
36 : 13
1 branek
22.03. [AG099]
Ostrava - Zubří
19 : 33
2 branek
15.03. [AG095]
Náchod - Ostrava
26 : 27
5 branek
08.03. [AG086]
Ostrava - N.Veselí
29 : 36
0 branek
02.03. [AG084]
HK Lovosice - Ostrava
30 : 20
1 branek
23.02. [AG073]
Ostrava - Kopřivnice
24 : 37
3 branek
08.12. [AG062]
Ostrava - Handball KP Brno
27 : 24
5 branek
30.11. [AG059]
Frýdek-Místek - Ostrava
24 : 28
4 branek
24.11. [AG051]
Ostrava - Karviná
22 : 21
4 branek
16.11. [AG046]
Dukla - Ostrava
41 : 19
1 branek
09.11. [AG040]
Ostrava - Jičín
27 : 32
6 branek
27.10. [AG033]
Zubří - Ostrava
39 : 28
14 branek
19.10. [AG029]
Ostrava - Náchod
35 : 30
5 branek
13.10. [AG020]
N.Veselí - Ostrava
36 : 24
4 branek
05.10. [AG018]
Ostrava - HK Lovosice
29 : 23
2 branek
28.09. [AG007]
Kopřivnice - Ostrava
40 : 28
5 branek
Předchozí kola
2.liga muži JZČ jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
video
online
Košutka - S.Vršovice
25 : 32
video
online
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
video
online
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
video
online
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
video
online
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň "B"
22
20
2
0
665 : 466
42
2
S.Vršovice
22
19
2
1
637 : 516
40
3
Třeboň
22
14
2
6
696 : 566
30
4
Starý Plzenec
22
12
1
9
612 : 581
25
5
VŠ Plzeň
22
10
2
10
534 : 572
22
6
Sezimovo Ústí
22
9
2
11
457 : 492
20
7
Chodov B
22
9
1
12
543 : 592
19
8
Košutka
22
9
2
11
581 : 571
18
9
Bohemians
22
6
1
15
539 : 576
13
10
Č.Budějovice
22
6
0
16
530 : 586
12
11
Ledeč n.S.
22
5
2
15
480 : 595
12
12
Šťáhlavy "B"
22
4
1
17
469 : 630
9
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
149
Martin Holík
Talent Plzeň B
137
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
52
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
39
Aleš Jurina
TJ Košutka
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Dominik Hodl
TJ Sokol Šťáhlavy
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.