Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Marek Maxa
Post
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
114
Starty
2.liga mužů SVČ
10.05. [AD131]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
28 : 28
1 branek
03.05. [AD123]
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
1 branek
27.04. [AD118]
Ústí n.L. - HK Lovosice B
31 : 22
1 branek
13.04. [AD112]
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
2 branek
30.03. [AD105]
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
3 branek
23.03. [AD101]
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
3 branek
16.03. [AD092]
Ústí n.L. - Liberec
32 : 33
2 branek
08.03. [AD090]
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
29 : 28
0 branek
01.03. [AD079]
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 28
1 branek
23.02. [AD078]
Ústí n.L. - Kolín
21 : 21
2 branek
07.12. [AD065]
Zruč n.S. - Ústí n.L.
27 : 23
0 branek
01.12. [AD057]
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
21 : 25
0 branek
24.11. [AD052]
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
0 branek
16.11. [AD046]
Ústí n.L. - Slavia
27 : 21
1 branek
10.11. [AD039]
HC Žatec - Ústí n.L.
22 : 29
1 branek
26.10. [AD035]
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
1 branek
20.10. [AD026]
Liberec - Ústí n.L.
30 : 29
1 branek
12.10. [AD024]
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
0 branek
05.10. [AD013]
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 24
1 branek
28.09. [AD012]
Kolín - Ústí n.L.
25 : 24
0 branek
21.09. [AD002]
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
33 : 32
0 branek
2.liga starších dorostenců Č
11.05. [AH131]
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
9 branek
03.05. [AH123]
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
30 : 21
7 branek
27.04. [AH118]
HSK Tygři - Chodov
11 : 34
2 branek
12.04. [AH112]
D. Cerekev - HSK Tygři
19 : 18
1 branek
30.03. [AH105]
HSK Tygři - Chrudim
17 : 32
5 branek
22.03. [AH101]
TJ košutka - HSK Tygři
29 : 17
4 branek
09.03. [AH090]
HC Plzeň - HSK Tygři
19 : 24
6 branek
23.02. [AH078]
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
5 branek
08.12. [AH065]
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři
34 : 19
5 branek
Další
Předchozí kola
Skupina N - výsledky
video
online
N. Veselí A - Talent A
14 : 10
video
online
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
video
online
Zubří - Karviná A
13 : 13
video
online
N. Veselí A - Zlín "A"
15 : 14
video
online
Loko Louny - Zubří
14 : 16
video
online
Karviná A - Talent A
15 : 19
video
online
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
video
online
Zlín "A" - Zubří
15 : 9
video
online
Karviná A - N. Veselí A
23 : 16
video
online
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
video
online
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
video
online
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
video
online
Talent A - Loko Louny
12 : 22
video
online
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
video
online
Zubří - Talent A
14 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
5
3
1
1
96 : 64
7
2
Zubří
5
2
2
1
70 : 72
6
3
N. Veselí A
5
3
0
2
79 : 82
6
4
Talent A
5
2
1
2
67 : 72
5
5
Zlín "A"
5
2
0
3
67 : 71
4
6
Loko Louny
5
1
0
4
77 : 95
2
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
202
Matěj Klíma
HK Ivančice A
169
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
46
Michal Vaněk
HCB Karviná A
35
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
HK Baník Most
34
Jan Mucha
HCB Karviná A
28
Václav Levý
HK Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.