Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Hynek
Post
Mateřský klub
Senice na Hané
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
94
Starty
2.liga mužů JM
11.05. [AE128]
Brno B - Olomouc
27 : 22
1 branek
03.05. [AE125]
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
2 branek
27.04. [AE117]
Telnice - Olomouc
23 : 27
1 branek
12.04. [AE112]
Olomouc - Juliánov
29 : 28
1 branek
30.03. [AE106]
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
2 branek
23.03. [AE099]
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2 branek
08.03. [AE086]
Olomouc - Ivančice
25 : 21
2 branek
02.03. [AE084]
Sokolnice - Olomouc
27 : 32
4 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
2 branek
07.12. [AE062]
Olomouc - Brno B
31 : 27
3 branek
30.11. [AE059]
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
2 branek
24.11. [AE051]
Olomouc - Telnice
39 : 26
3 branek
17.11. [AE046]
Juliánov - Olomouc
18 : 27
3 branek
10.11. [AE040]
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
1 branek
26.10. [AE033]
Prostějov - Olomouc
28 : 28
2 branek
19.10. [AE029]
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
2 branek
06.10. [AE018]
Olomouc - Sokolnice
31 : 30
1 branek
28.09. [AE007]
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
4 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
1 branek
2.liga muži - baráž
24.05. [AEF002]
V. Bystřice - Olomouc
22 : 22
0 branek
16.05. [AEF001]
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
3 branek
Český pohár mužů
03.10. [AN052]
Olomouc - Karviná
20 : 29
1 branek
LOLK muži
31.05. [OA039]
Přerov "B" - Senice
38 : 28
7 branek
10.05. [OA046]
SK Velká Bystřice B - Senice
35 : 26
4 branek
04.05. [OA043]
Senice - Žeravice
31 : 31
5 branek
13.04. [OA034]
Senice - Dřevohostice
26 : 19
4 branek
05.04. [OA032]
Tatran Litovel B - Senice
28 : 23
9 branek
20.10. [OA025]
Senice - Droždín
35 : 31
3 branek
13.10. [OA024]
Uničov A - Senice
29 : 26
5 branek
06.10. [OA018]
Senice - SK Velká Bystřice B
31 : 27
8 branek
Další
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.