Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jan Hrdina
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
1
Starty
Extraliga muži
25.05. [AA190]
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
0 branek
17.05. [AA189]
Zlín - KP Brno
29 : 26
0 branek
11.05. [AA185]
Karviná - Zlín
27 : 26
0 branek
12.04. [AA174]
KP Brno - Zlín
29 : 20
0 branek
09.11. [AA060]
KP Brno - Zlín
38 : 19
0 branek
05.10. [AA034]
Jičín - Zlín
24 : 20
0 branek
2.liga mužů SM
10.05. [AF129]
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
0 branek
04.05. [AF124]
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
0 branek
27.04. [AF118]
Napajedla - Vsetín
27 : 25
0 branek
13.04. [AF111]
Napajedla - Šumperk
28 : 34
0 branek
30.03. [AF107]
Zubří B - Napajedla
29 : 28
0 branek
22.03. [AF098]
Napajedla - Trnávka
28 : 23
0 branek
16.03. [AF096]
Hranice B - Napajedla
20 : 25
0 branek
09.03. [AF085]
Napajedla - Rožnov p.R.
28 : 25
0 branek
01.03. [AF084]
Napajedla - Ostrava
35 : 30
0 branek
23.02. [AF074]
MHK Karviná - Napajedla
32 : 19
0 branek
15.02. [AF071]
Napajedla - Polanka
33 : 32
0 branek
07.12. [AF063]
Napajedla - SKP F-M B
35 : 25
0 branek
30.11. [AF058]
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
0 branek
23.11. [AF052]
Vsetín - Napajedla
31 : 26
0 branek
16.11. [AF045]
Šumperk - Napajedla
24 : 22
0 branek
26.10. [AF032]
Trnávka - Napajedla
26 : 34
1 branek
20.10. [AF030]
Napajedla - Hranice B
29 : 26
0 branek
12.10. [AF019]
Rožnov p.R. - Napajedla
26 : 25
0 branek
06.10. [AF018]
Ostrava - Napajedla
26 : 39
0 branek
29.09. [AF008]
Napajedla - MHK Karviná
27 : 25
0 branek
22.09. [AF005]
Polanka - Napajedla
19 : 23
0 branek
Český pohár mužů
15.09. [AN044]
Napajedla - Olomouc
26 : 29
0 branek
30.08. [AN023]
Uničov A - Napajedla
25 : 26
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina N - výsledky
video
online
N. Veselí A - Talent A
14 : 10
video
online
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
video
online
Zubří - Karviná A
13 : 13
video
online
N. Veselí A - Zlín "A"
15 : 14
video
online
Loko Louny - Zubří
14 : 16
video
online
Karviná A - Talent A
15 : 19
video
online
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
video
online
Zlín "A" - Zubří
15 : 9
video
online
Karviná A - N. Veselí A
23 : 16
video
online
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
video
online
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
video
online
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
video
online
Talent A - Loko Louny
12 : 22
video
online
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
video
online
Zubří - Talent A
14 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
5
3
1
1
96 : 64
7
2
Zubří
5
2
2
1
70 : 72
6
3
N. Veselí A
5
3
0
2
79 : 82
6
4
Talent A
5
2
1
2
67 : 72
5
5
Zlín "A"
5
2
0
3
67 : 71
4
6
Loko Louny
5
1
0
4
77 : 95
2
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
202
Matěj Klíma
HK Ivančice A
169
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
46
Michal Vaněk
HCB Karviná A
35
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
HK Baník Most
34
Jan Mucha
HCB Karviná A
28
Václav Levý
HK Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.