Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenců M
podzim - 1. kolo
21.9.2013
15:00
AI001
SK Kuřim
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Petr Směja
,
21.9.2013
15:30
AI002
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol II.Prostějov
Michal Paululik
,
Martin Poliačik
,
22.9.2013
15:00
AI003
Sokol Telnice
-
Sokol HC Přerov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
21.9.2013
13:00
AI004
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
22.9.2013
13:00
AI005
DTJ Polanka
-
Slavia Fatra Napajedla
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
24.9.2013
13:00
AI006
HC Zlín
-
TJ STM Olomouc
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 2. kolo
28.9.2013
14:00
AI007
TJ Rožnov p.R.
-
TJ STM Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
29.9.2013
13:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla
-
HC Zlín
Michaela Krobothová
,
Mojmír Valášek
,
28.9.2013
13:00
AI009
HK Ivančice
-
DTJ Polanka
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
29.9.2013
12:00
AI010
Sokol HC Přerov
-
SHC Maloměřice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
28.9.2013
13:00
AI011
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Telnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.9.2013
13:00
AI012
SK Kuřim
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 3. kolo
5.10.2013
16:00
AI013
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
6.10.2013
15:00
AI014
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
5.10.2013
11:00
AI015
SHC Maloměřice
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
6.10.2013
13:00
AI016
DTJ Polanka
-
Sokol HC Přerov
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
5.10.2013
14:30
AI017
HC Zlín
-
HK Ivančice
Jan Divácký
,
Pavel Šohaj
,
6.10.2013
14:00
AI018
TJ STM Olomouc
-
Slavia Fatra Napajedla
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
podzim - 4. kolo
12.10.2013
14:00
AI019
TJ Rožnov p.R.
-
Slavia Fatra Napajedla
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
13.10.2013
13:00
AI020
HK Ivančice
-
TJ STM Olomouc
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
13.10.2013
14:30
AI021
Sokol HC Přerov
-
HC Zlín
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
13.10.2013
17:00
AI022
Sokol II.Prostějov
-
DTJ Polanka
Roman Smékal
,
12.10.2013
13:00
AI023
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
12.10.2013
15:30
AI024
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol Telnice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
podzim - 5. kolo
20.10.2013
15:00
AI025
Sokol Telnice
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
19.10.2013
13:00
AI026
SHC Maloměřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.10.2013
09:00
AI027
DTJ Polanka
-
SK Kuřim
Adriana Baronová
,
Jaroslav Paululik
,
20.10.2013
15:30
AI028
HC Zlín
-
Sokol II.Prostějov
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
19.10.2013
16:00
AI029
TJ STM Olomouc
-
Sokol HC Přerov
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
20.10.2013
15:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla
-
HK Ivančice
Vítězslav Koleček
,
Tomáš Kučerka
,
podzim - 6. kolo
26.10.2013
14:00
AI031
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
27.10.2013
13:00
AI032
Sokol HC Přerov
-
Slavia Fatra Napajedla
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
9.11.2013
09:00
AI033
Sokol II.Prostějov
-
TJ STM Olomouc
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
27.10.2013
13:00
AI034
SK Kuřim
-
HC Zlín
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
26.10.2013
16:00
AI035
KH Zbrojovka Vsetín
-
DTJ Polanka
Vítězslav Koleček
,
Zbyněk Horalík
,
27.10.2013
15:00
AI036
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Daniel Douda
,
Petr Videcký
,
podzim - 7. kolo
9.11.2013
13:00
AI037
SHC Maloměřice
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
10.11.2013
13:00
AI038
DTJ Polanka
-
Sokol Telnice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
9.11.2013
16:00
AI039
HC Zlín
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Koleček
,
Tomáš Kučerka
,
10.11.2013
14:00
AI040
TJ STM Olomouc
-
SK Kuřim
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
10.11.2013
14:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
9.11.2013
13:00
AI042
HK Ivančice
-
Sokol HC Přerov
David Šlezingr
,
podzim - 8. kolo
16.11.2013
14:00
AI043
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol HC Přerov
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
16.11.2013
13:00
AI044
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.11.2013
13:00
AI045
SK Kuřim
-
Slavia Fatra Napajedla
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
17.11.2013
15:00
AI046
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ STM Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
17.11.2013
15:00
AI047
Sokol Telnice
-
HC Zlín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.11.2013
09:00
AI048
SHC Maloměřice
-
DTJ Polanka
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
podzim - 9. kolo
24.11.2013
09:00
AI049
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p.R.
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
24.11.2013
13:00
AI050
HC Zlín
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
24.11.2013
14:30
AI051
TJ STM Olomouc
-
Sokol Telnice
Tomáš Petruška
,
Petr Samek
,
23.11.2013
16:00
AI052
KH Zbrojovka Vsetín
-
Slavia Fatra Napajedla
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
23.11.2013
13:00
AI053
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
24.11.2013
13:00
AI054
Sokol HC Přerov
-
Sokol II.Prostějov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
podzim - 10. kolo
1.12.2013
18:00
AI055
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
1.12.2013
15:00
AI056
SK Kuřim
-
Sokol HC Přerov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
30.11.2013
15:30
AI057
KH Zbrojovka Vsetín
-
HK Ivančice
Mojmír Valášek
,
Miloslav Krupa
,
1.12.2013
15:00
AI058
Sokol Telnice
-
Slavia Fatra Napajedla
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
30.11.2013
13:00
AI059
SHC Maloměřice
-
TJ STM Olomouc
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
1.12.2013
13:00
AI060
DTJ Polanka
-
HC Zlín
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
podzim - 11. kolo
8.12.2013
16:00
AI061
HC Zlín
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
7.12.2013
14:00
AI062
TJ STM Olomouc
-
DTJ Polanka
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
7.12.2013
15:30
AI063
Slavia Fatra Napajedla
-
SHC Maloměřice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
7.12.2013
13:00
AI064
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
7.12.2013
18:00
AI065
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol HC Přerov
Miloslav Krupa
,
Zdeněk Lédr
,
7.12.2013
13:00
AI066
Sokol II.Prostějov
-
SK Kuřim
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 12. kolo
15.2.2014
14:00
AI067
TJ Rožnov p.R.
-
SK Kuřim
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
15.2.2014
13:00
AI068
Sokol II.Prostějov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
16.2.2014
10:30
AI069
Sokol HC Přerov
-
Sokol Telnice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
15.2.2014
15:00
AI070
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
15.2.2014
16:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla
-
DTJ Polanka
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
16.2.2014
14:00
AI072
TJ STM Olomouc
-
HC Zlín
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 13. kolo
22.2.2014
16:00
AI073
TJ STM Olomouc
-
TJ Rožnov p.R.
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
23.2.2014
14:30
AI074
HC Zlín
-
Slavia Fatra Napajedla
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
23.2.2014
09:00
AI075
DTJ Polanka
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
22.2.2014
13:00
AI076
SHC Maloměřice
-
Sokol HC Přerov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
22.2.2014
13:00
AI077
Sokol Telnice
-
Sokol II.Prostějov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
22.2.2014
16:00
AI078
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Kuřim
Pavel Friedel
,
Jakub Smékal
,
jaro - 14. kolo
1.3.2014
14:00
AI079
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
2.3.2014
13:00
AI080
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
2.3.2014
13:00
AI081
Sokol II.Prostějov
-
SHC Maloměřice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
27.2.2014
18:30
AI082
Sokol HC Přerov
-
DTJ Polanka
Dominika Michlová
,
Jan Vítek
,
1.3.2014
16:00
AI083
HK Ivančice
-
HC Zlín
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
1.3.2014
15:00
AI084
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ STM Olomouc
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
jaro - 15. kolo
9.3.2014
09:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla
-
TJ Rožnov p.R.
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
8.3.2014
12:00
AI086
TJ STM Olomouc
-
HK Ivančice
Otakar Bujnoch
,
Jiří Matuška
,
8.3.2014
09:00
AI087
HC Zlín
-
Sokol HC Přerov
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
9.3.2014
09:00
AI088
DTJ Polanka
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
8.3.2014
11:30
AI089
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Jaroslav Hanych
,
Milan Letev
,
9.3.2014
15:00
AI090
Sokol Telnice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 16. kolo
15.3.2014
12:00
AI091
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Telnice
Jan Divácký
,
Robert Vala
,
15.3.2014
15:30
AI092
KH Zbrojovka Vsetín
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
15.3.2014
17:00
AI093
SK Kuřim
-
DTJ Polanka
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
15.3.2014
13:00
AI094
Sokol II.Prostějov
-
HC Zlín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
13.3.2014
18:30
AI095
Sokol HC Přerov
-
TJ STM Olomouc
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
15.3.2014
13:00
AI096
HK Ivančice
-
Slavia Fatra Napajedla
Břetislav Jurečka
,
Petr Videcký
,
jaro - 17. kolo
22.3.2014
15:00
AI097
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
22.3.2014
15:00
AI098
Slavia Fatra Napajedla
-
Sokol HC Přerov
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
23.3.2014
15:00
AI099
TJ STM Olomouc
-
Sokol II.Prostějov
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
23.3.2014
13:00
AI100
HC Zlín
-
SK Kuřim
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
23.3.2014
09:00
AI101
DTJ Polanka
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
23.3.2014
13:00
AI102
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Petr Směja
,
jaro - 18. kolo
29.3.2014
14:00
AI103
TJ Rožnov p.R.
-
SHC Maloměřice
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
29.3.2014
15:00
AI104
Sokol Telnice
-
DTJ Polanka
David Šlezingr
,
David Turczyk
,
26.3.2014
15:45
AI105
KH Zbrojovka Vsetín
-
HC Zlín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
30.3.2014
13:00
AI106
SK Kuřim
-
TJ STM Olomouc
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
29.3.2014
13:00
AI107
Sokol II.Prostějov
-
Slavia Fatra Napajedla
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
28.3.2014
18:30
AI108
Sokol HC Přerov
-
HK Ivančice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
jaro - 19. kolo
13.4.2014
14:30
AI109
Sokol HC Přerov
-
TJ Rožnov p.R.
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
12.4.2014
15:00
AI110
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
13.4.2014
13:00
AI111
Slavia Fatra Napajedla
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
12.4.2014
16:00
AI112
TJ STM Olomouc
-
KH Zbrojovka Vsetín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
12.4.2014
12:00
AI113
HC Zlín
-
Sokol Telnice
Roman Smékal
,
Jan Vítek
,
13.4.2014
09:00
AI114
DTJ Polanka
-
SHC Maloměřice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 20. kolo
26.4.2014
14:00
AI115
TJ Rožnov p.R.
-
DTJ Polanka
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
26.4.2014
13:00
AI116
SHC Maloměřice
-
HC Zlín
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.4.2014
15:00
AI117
Sokol Telnice
-
TJ STM Olomouc
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
27.4.2014
14:00
AI118
Slavia Fatra Napajedla
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
27.4.2014
12:00
AI119
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
26.4.2014
08:00
AI120
Sokol II.Prostějov
-
Sokol HC Přerov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 21. kolo
3.5.2014
13:00
AI121
Sokol II.Prostějov
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
4.5.2014
15:00
AI122
Sokol HC Přerov
-
SK Kuřim
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
3.5.2014
13:00
AI123
HK Ivančice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
4.5.2014
15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla
-
Sokol Telnice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
3.5.2014
16:30
AI125
TJ STM Olomouc
-
SHC Maloměřice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
4.5.2014
13:00
AI126
HC Zlín
-
DTJ Polanka
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
jaro - 22. kolo
nezadáno
00:00
AI127
TJ Rožnov p.R.
-
HC Zlín
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
11.5.2014
09:00
AI128
DTJ Polanka
-
TJ STM Olomouc
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
5.4.2014
13:00
AI129
SHC Maloměřice
-
Slavia Fatra Napajedla
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
5.4.2014
15:00
AI130
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
11.5.2014
17:00
AI131
Sokol HC Přerov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Otakar Bujnoch
,
Jan Vítek
,
10.5.2014
09:00
AI132
SK Kuřim
-
Sokol II.Prostějov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.