Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
22.9. 12:00
NA007
Orlová - Paskov
18 : 20
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.4. 14:00
NB003
Třinec - Paskov
17 : 17
12.4. 13:00
NB002
Orlová - Třinec
14 : 29
12.4. 12:00
NB001
Paskov - Orlová
23 : 20
22.9. 14:00
NB005
Paskov - Třinec
16 : 17
21.9. 16:00
NB006
Třinec - Orlová
15 : 14
14.9. 12:00
NB004
Orlová - Paskov
18 : 16
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
6.4. 10:20
NC048
Polanka - Ostrava
19 : 15
19.10. 12:30
NC010
Karviná A - F.-Místek A
24 : 20
28.9. 11:00
NC007
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
6.4. 09:00
NE048
Polanka A - Ostrava
11 : 15
19.10. 11:30
NE010
Karviná A - F.-Místek A
17 : 11
28.9. 09:45
NE007
Kopřivnice - Karviná A
22 : 16
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
17.5. 09:30
NF071
TJ TŽ Třinec - Krmelín
0 : 17
19.10. 09:00
NF027
Karviná B - F.-Místek B
13 : 17
28.9. 12:30
NF011
Kopřivnice B - Krmelín
17 : 14
Moravskoslezská liga ženy
27.4. 13:00
NI020
Suchdol n/O - Paskov
16 : 24
12.4. 16:00
NI017
Paskov - L.Zubří
27 : 23
12.10. 16:00
NI010
Paskov - Ostrava
26 : 23
Moravskoslezská liga starší žačky
5.10. 00:00
NJ020
Poruba - Hrabůvka
28 : 8
Moravskoslezská liga mladší žačky
5.10. 10:00
NK012
Poruba - Sokol Hrabůvka
14 : 15
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.