Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB125
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
9.3. 10:30
AB089
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 24
6.10. 10:30
AB015
Bystřice p.H. - Bohunice
23 : 21
2.liga mužů SM
22.3. 17:00
AF102
SKP F-M B - V. Bystřice
35 : 24
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
21.9. 17:00
AF006
MHK Karviná - Ostrava
34 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
22.3. 13:00
AJ102
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL125
Litovel - Bystřice p.H.
39 : 24
9.3. 12:30
AL089
Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
30 : 44
6.10. 12:30
AL015
Bystřice p.H. - Prostějov
23 : 34
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
14.9. 17:00
AN040
Rožnov p.R. - MHK Karviná
23 : 31
1.liga žen
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
13.10. 14:00
AR024
Zlín B - HC Plzeň
30 : 27
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
2.liga starších dorostenek M
26.4. 19:00
AVB041
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
40 : 17
1.liga mladší dorostenky
15.3. 15:00
AW025
Bohunice - Olomouc
11 : 33
Liga mladších dorostenek M-sk.B
29.9. 10:30
AYB004
DHK Zora Olomouc B - Karviná
24 : 14
Moravskoslezská liga muži
31.5. 09:30
NA083
Orlová - Suchdol n/O
16 : 23
17.5. 13:00
NA071
Třinec - Krmelín
28 : 29
12.4. 18:00
NA052
Paskov - Orlová
36 : 19
12.10. 18:00
NA023
Paskov - Hlučín
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Zubří
23 : 22
video
online
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
video
online
Dukla - Přerov
29 : 26
video
online
Karviná - Hranice
26 : 26
video
online
KP Brno - Plzeň
21 : 20
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
22
16
1
5
570 : 459
33
2
Lovosice
22
15
1
6
613 : 540
31
3
Jičín
22
14
0
8
547 : 508
28
4
Hranice
22
13
1
8
607 : 582
27
5
Frýdek-Místek
22
13
1
8
603 : 592
27
6
Dukla
22
12
2
8
593 : 560
26
7
Karviná
22
12
1
9
588 : 562
25
8
KP Brno
22
12
1
9
559 : 547
25
9
Zlín
22
7
0
15
529 : 582
14
10
Zubří
22
7
0
15
575 : 615
14
11
Přerov
22
4
0
18
562 : 687
8
12
Kopřivnice
22
2
2
18
575 : 687
6
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.