Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.3. 18:00
AC103
Šťáhlavy "B" - Sezimovo Ústí
20 : 19
16.3. 17:30
AC094
Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
16 : 28
1.3. 18:00
AC083
Třeboň - Talent Plzeň "B"
29 : 29
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
17.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
27.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 23
20.10. 10:30
AC026
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
27 : 18
5.10. 17:00
AC018
S.Vršovice - Chodov B
31 : 18
21.9. 15:30
AC001
Ledeč n.S. - Šťáhlavy "B"
25 : 21
2.liga mužů SVČ
10.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
26 : 26
4.5. 16:00
AD124
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
49 : 25
15.3. 15:30
AD094
Ml. Boleslav - HC Žatec
30 : 16
22.2. 13:00
AD076
Liberec - Zruč n.S.
30 : 19
9.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
29 : 23
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 18:00
AD021
Zruč n.S. - HC Žatec
39 : 27
28.9. 17:00
AD010
Zruč n.S. - Liberec
27 : 19
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:00
AG124
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
16.4. 18:00
AG109
Náchod - Kopřivnice
26 : 42
2.liga starších dorostenců Č
17.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
27.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
41 : 18
21.9. 13:00
AH001
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
21 : 27
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:00
AJ124
HK Lovosice - Karviná
26 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK130
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
1.3. 16:00
AK083
Třeboň - Loko Louny
23 : 32
22.2. 11:00
AK076
Liberec - Náchod
37 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
17.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
27.10. 15:00
AK033
Č.Budějovice - S.Vršovice
25 : 19
5.10. 13:30
AK018
S.Vršovice - SSK Talent Plzeň B
26 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Chodov
nezadáno
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
video
online
ELP Jablonec - Chrudim
24 : 18
video
online
HC Plzeň - Sokol Kobylisy
14 : 23
video
online
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
video
online
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Kobylisy
20
17
0
3
561 : 400
34
2
ELP Jablonec
20
15
1
4
497 : 422
31
3
Chodov
20
13
2
5
536 : 432
28
4
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
532 : 412
27
5
Chrudim
20
11
4
5
500 : 447
26
6
TJ košutka
20
11
1
8
547 : 474
23
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
20
9
1
10
463 : 466
19
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
1
12
458 : 508
15
9
D. Cerekev
20
4
0
16
404 : 561
8
10
HC Plzeň
20
3
1
16
340 : 495
7
11
HSK Tygři
20
1
0
19
353 : 574
2
12
Liberec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
183
Pavel Francl
TJ Sokol Úvaly
145
Jiří Brejcha
HSK Tygři Ústí n.L.
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
33
Marek Maxa
HSK Tygři Ústí n.L.
32
Jiří Prechtl
Loko České Budějovice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pechman
TJ Košutka
42
Lukáš Janoušek
Sokol Kobylisy
38
Michal Benešovský
TJ Sokol Úvaly
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.