Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo ČP mužů
2.kolo ČP mužů
3.kolo ČP mužů
4.kolo-ČP mužů-osmifinále
5.kolo ČP mužů-čtvrtfinále
6.kolo-ČP mužů-semifinále
7.kolo-ČP mužů -finále
Žákovská liga starších žáků
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
22.2. 19:45
AC074
Talent Plzeň "B" - Chodov B
36 : 20
16.2. 17:00
AC071
Chodov B - Košutka
26 : 22
23.11. 18:00
AC053
Třeboň - Ledeč n.S.
36 : 16
13.10. 18:00
AC021
Bohemians - Talent Plzeň "B"
20 : 26
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
29.9. 18:00
AC010
Bohemians - Sezimovo Ústí
19 : 22
22.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
29 : 26
22.9. 14:45
AC003
Starý Plzenec - Bohemians
29 : 28
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
13.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
23.3. 17:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
14.12. 18:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
9.11. 13:00
AD037
Liberec - Jablonec
25 : 29
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
19.10. 17:00
AD029
Slavia - Zruč n.S.
29 : 24
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:30
AG111
HK Lovosice - Jičín
27 : 20
30.3. 15:00
AG106
Jičín - Ostrava
36 : 13
22.2. 17:45
AG074
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 28
2.liga starších dorostenců Č
27.4. 14:00
AH120
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
16.2. 13:00
AH071
Chodov - TJ košutka
31 : 23
14.12. 16:15
AH055
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
21 : 18
8.12. 17:00
AH061
Chrudim - ELP Jablonec
18 : 17
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - Sokol Kobylisy
24 : 22
1.liga mladších dorostenců
30.4. 17:00
AJ111
HK Lovosice - Jičín
34 : 32
30.3. 13:00
AJ106
Jičín - Ostrava
23 : 21
22.2. 15:45
AJ074
Talent Plzeň - HK Lovosice
30 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK131
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
27.4. 12:00
AK120
Č.Budějovice - Náchod
34 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.kolo-ČP mužů-finále - 2. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Jičín
30 : 24
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
35
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
31
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
8
Jiří Klouček
HC TJ Náchod
8
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
22
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
14
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.