Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
22.2. 19:45
AC074
Talent Plzeň "B" - Chodov B
36 : 20
16.2. 17:00
AC071
Chodov B - Košutka
26 : 22
23.11. 18:00
AC053
Třeboň - Ledeč n.S.
36 : 16
13.10. 18:00
AC021
Bohemians - Talent Plzeň "B"
20 : 26
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
29.9. 18:00
AC010
Bohemians - Sezimovo Ústí
19 : 22
22.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
29 : 26
22.9. 14:45
AC003
Starý Plzenec - Bohemians
29 : 28
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
13.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
23.3. 17:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
14.12. 18:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
9.11. 13:00
AD037
Liberec - Jablonec
25 : 29
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
19.10. 17:00
AD029
Slavia - Zruč n.S.
29 : 24
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:30
AG111
HK Lovosice - Jičín
27 : 20
30.3. 15:00
AG106
Jičín - Ostrava
36 : 13
22.2. 17:45
AG074
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 28
2.liga starších dorostenců Č
27.4. 14:00
AH120
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
16.2. 13:00
AH071
Chodov - TJ košutka
31 : 23
14.12. 16:15
AH055
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
21 : 18
8.12. 17:00
AH061
Chrudim - ELP Jablonec
18 : 17
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - Sokol Kobylisy
24 : 22
1.liga mladších dorostenců
30.4. 17:00
AJ111
HK Lovosice - Jičín
34 : 32
30.3. 13:00
AJ106
Jičín - Ostrava
23 : 21
22.2. 15:45
AJ074
Talent Plzeň - HK Lovosice
30 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK131
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
27.4. 12:00
AK120
Č.Budějovice - Náchod
34 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
32 : 32
video
online
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
video
online
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
video
online
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
video
online
DTJ Polanka - Litovel
37 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
1
1
761 : 568
41
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
714 : 555
34
3
TJ Sokol Luhačovice
22
15
2
5
756 : 609
32
4
Velké Meziříčí
22
14
1
7
695 : 641
29
5
Prostějov
22
14
0
8
759 : 681
28
6
HK Ivančice
22
9
2
11
703 : 753
20
7
Litovel
22
9
1
12
621 : 629
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
718 : 695
19
9
DTJ Polanka
22
8
0
14
602 : 654
16
10
Sokol Juliánov
22
6
1
15
622 : 773
13
11
Sokolnice
22
6
0
16
631 : 777
12
12
Bystřice p.H.
22
0
1
21
520 : 767
1
Tabulka střelců
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
294
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
237
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
31
Adam Stein
Sokol Juliánov
22
Martin Fojtík
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
54
Tomáš Blaha
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Vladimír Krajíček
Sokol II.Prostějov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.