Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.2. 18:00
AA120
Zubří - Přerov
35 : 26
8.2. 17:00
AA114
KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 28
7.12. 18:00
AA079
Kopřivnice - Dukla
26 : 26
9.11. 17:00
AA060
KP Brno - Zlín
38 : 19
20.10. 17:00
AA048
Frýdek-Místek - KP Brno
19 : 20
13.10. 10:30
AA042
Hranice - Přerov
24 : 21
14.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - Plzeň
24 : 24
1.liga mužů
23.2. 10:30
AB076
Bystřice p.H. - Náchod
24 : 26
2.liga mužů SM
16.3. 17:00
AF094
Zubří B - MHK Karviná
36 : 24
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
17.11. 17:00
AF044
Zubří B - Hranice B
29 : 28
5.10. 13:00
AF015
SKP F-M B - Zubří B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
8.3. 15:00
AG089
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 22
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
5.10. 11:00
AG015
Frýdek-Místek - Zubří
23 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
8.3. 13:00
AJ089
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 31
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
5.10. 09:00
AJ015
Frýdek-Místek - Zubří
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
23.2. 12:30
AL076
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
19 : 27
Český pohár mužů
1.11. 19:00
AN071
Přerov - Plzeň
19 : 29
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - SSK Talent Plzeň B
26 : 25
video
online
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
video
online
HK B Most - Loko Louny
19 : 29
video
online
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
D.Králové
20
17
1
2
675 : 464
35
2
1.HC Pardubice
20
16
0
4
710 : 544
32
3
Loko Louny
20
15
0
5
601 : 481
30
4
SSK Talent Plzeň B
20
13
2
5
628 : 536
28
5
HK B Most
20
10
0
10
462 : 476
20
6
Třeboň
20
10
0
10
524 : 590
20
7
Liberec
20
9
1
10
538 : 554
19
8
Č.Budějovice
20
9
0
11
522 : 522
16
9
Náchod
20
4
0
16
458 : 604
8
10
S.Vršovice
20
3
0
17
463 : 621
6
11
TJ Sokol Bělá p.B.
20
1
2
17
418 : 607
4
Tabulka střelců
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
185
Jakub Metelka
HC TJ Náchod
176
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Teplík
Liberec Handball
34
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
33
Dominik Ulč
SSK Talent Plzeň B
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
54
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
48
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.