Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.2. 18:00
AA120
Zubří - Přerov
35 : 26
8.2. 17:00
AA114
KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 28
7.12. 18:00
AA079
Kopřivnice - Dukla
26 : 26
9.11. 17:00
AA060
KP Brno - Zlín
38 : 19
20.10. 17:00
AA048
Frýdek-Místek - KP Brno
19 : 20
13.10. 10:30
AA042
Hranice - Přerov
24 : 21
14.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - Plzeň
24 : 24
1.liga mužů
23.2. 10:30
AB076
Bystřice p.H. - Náchod
24 : 26
2.liga mužů SM
16.3. 17:00
AF094
Zubří B - MHK Karviná
36 : 24
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
17.11. 17:00
AF044
Zubří B - Hranice B
29 : 28
5.10. 13:00
AF015
SKP F-M B - Zubří B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
8.3. 15:00
AG089
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 22
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
5.10. 11:00
AG015
Frýdek-Místek - Zubří
23 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
8.3. 13:00
AJ089
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 31
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
5.10. 09:00
AJ015
Frýdek-Místek - Zubří
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
23.2. 12:30
AL076
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
19 : 27
Český pohár mužů
1.11. 19:00
AN071
Přerov - Plzeň
19 : 29
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Trnávka - Vsetín
27 : 30
video
online
Rožnov p.R. - MHK Karviná
31 : 31
video
online
Šumperk - Zubří B
21 : 26
video
online
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
video
online
Polanka - Ostrava
27 : 23
video
online
Hranice B - V. Bystřice
20 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
626 : 547
32
2
Zubří B
22
16
0
6
691 : 616
32
3
SKP F-M B
22
14
1
7
613 : 572
29
4
Šumperk
22
13
0
9
596 : 578
26
5
Napajedla
22
13
0
9
623 : 602
26
6
Vsetín
22
12
1
9
639 : 603
25
7
MHK Karviná
22
12
1
9
618 : 610
25
8
Ostrava
22
9
1
12
619 : 634
19
9
Polanka
22
8
1
13
564 : 602
17
10
Rožnov p.R.
22
7
2
13
619 : 662
16
11
Trnávka
22
4
0
18
545 : 637
8
12
Hranice B
22
4
1
17
553 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
165
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
136
Ondřej Dostál
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Frančík
Sokol Ostrava
29
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
28
Martin Vobořil
TJ Šumperk
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jaščenko
MHK Karviná
46
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.