Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.2. 18:00
AA120
Zubří - Přerov
35 : 26
8.2. 17:00
AA114
KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 28
7.12. 18:00
AA079
Kopřivnice - Dukla
26 : 26
9.11. 17:00
AA060
KP Brno - Zlín
38 : 19
20.10. 17:00
AA048
Frýdek-Místek - KP Brno
19 : 20
13.10. 10:30
AA042
Hranice - Přerov
24 : 21
14.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - Plzeň
24 : 24
1.liga mužů
23.2. 10:30
AB076
Bystřice p.H. - Náchod
24 : 26
2.liga mužů SM
16.3. 17:00
AF094
Zubří B - MHK Karviná
36 : 24
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
17.11. 17:00
AF044
Zubří B - Hranice B
29 : 28
5.10. 13:00
AF015
SKP F-M B - Zubří B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
8.3. 15:00
AG089
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 22
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
5.10. 11:00
AG015
Frýdek-Místek - Zubří
23 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
8.3. 13:00
AJ089
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 31
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
5.10. 09:00
AJ015
Frýdek-Místek - Zubří
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
23.2. 12:30
AL076
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
19 : 27
Český pohár mužů
1.11. 19:00
AN071
Přerov - Plzeň
19 : 29
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži JZČ jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Č.Budějovice
22 : 21
video
online
Košutka - S.Vršovice
25 : 32
video
online
Šťáhlavy "B" - Talent Plzeň "B"
20 : 40
video
online
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
video
online
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
video
online
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň "B"
22
20
2
0
665 : 466
42
2
S.Vršovice
22
19
2
1
637 : 516
40
3
Třeboň
22
14
2
6
696 : 566
30
4
Starý Plzenec
22
12
1
9
612 : 581
25
5
VŠ Plzeň
22
10
2
10
534 : 572
22
6
Sezimovo Ústí
22
9
2
11
457 : 492
20
7
Chodov B
22
9
1
12
543 : 592
19
8
Košutka
22
9
2
11
581 : 571
18
9
Bohemians
22
6
1
15
539 : 576
13
10
Č.Budějovice
22
6
0
16
530 : 586
12
11
Ledeč n.S.
22
5
2
15
480 : 595
12
12
Šťáhlavy "B"
22
4
1
17
469 : 630
9
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
149
Martin Holík
Talent Plzeň B
137
Pavel Schut
BHS Starý Plzenec
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
52
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
39
Aleš Jurina
TJ Košutka
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
42
Dominik Hodl
TJ Sokol Šťáhlavy
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.