Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.2. 18:00
AA120
Zubří - Přerov
35 : 26
8.2. 17:00
AA114
KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 28
7.12. 18:00
AA079
Kopřivnice - Dukla
26 : 26
9.11. 17:00
AA060
KP Brno - Zlín
38 : 19
20.10. 17:00
AA048
Frýdek-Místek - KP Brno
19 : 20
13.10. 10:30
AA042
Hranice - Přerov
24 : 21
14.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - Plzeň
24 : 24
1.liga mužů
23.2. 10:30
AB076
Bystřice p.H. - Náchod
24 : 26
2.liga mužů SM
16.3. 17:00
AF094
Zubří B - MHK Karviná
36 : 24
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
17.11. 17:00
AF044
Zubří B - Hranice B
29 : 28
5.10. 13:00
AF015
SKP F-M B - Zubří B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
8.3. 15:00
AG089
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 22
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
5.10. 11:00
AG015
Frýdek-Místek - Zubří
23 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
8.3. 13:00
AJ089
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 31
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
5.10. 09:00
AJ015
Frýdek-Místek - Zubří
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
23.2. 12:30
AL076
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
19 : 27
Český pohár mužů
1.11. 19:00
AN071
Přerov - Plzeň
19 : 29
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
34 : 25
video
online
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
video
online
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
video
online
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
video
online
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
video
online
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
22
17
2
3
631 : 543
36
2
Strakonice
22
14
4
4
632 : 578
32
3
Chodov
22
12
1
9
576 : 547
25
4
Jičín "B"
22
11
1
10
572 : 577
23
5
Dvůr Králové
22
11
0
11
514 : 516
22
6
Náchod
22
10
1
11
602 : 606
21
7
Bystřice p.H.
22
9
3
10
576 : 556
21
8
Bohunice
22
10
1
11
510 : 531
21
9
N.Veselí
22
10
0
12
590 : 566
20
10
Dukla B
22
7
2
13
548 : 598
16
11
Loko Louny
22
6
2
14
546 : 662
14
12
Karviná B
22
6
1
15
552 : 569
13
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
140
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
139
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
61
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
45
Jiří Klouček
HC TJ Náchod
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
60
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
52
Ondřej Hanus
TJ JM Chodov
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.