Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži - baráž Morava
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
15.2. 18:00
AA120
Zubří - Přerov
35 : 26
8.2. 17:00
AA114
KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 28
7.12. 18:00
AA079
Kopřivnice - Dukla
26 : 26
9.11. 17:00
AA060
KP Brno - Zlín
38 : 19
20.10. 17:00
AA048
Frýdek-Místek - KP Brno
19 : 20
13.10. 10:30
AA042
Hranice - Přerov
24 : 21
14.9. 18:00
AA007
Kopřivnice - Plzeň
24 : 24
1.liga mužů
23.2. 10:30
AB076
Bystřice p.H. - Náchod
24 : 26
2.liga mužů SM
16.3. 17:00
AF094
Zubří B - MHK Karviná
36 : 24
8.3. 17:00
AF089
SKP F-M B - Šumperk
25 : 29
17.11. 17:00
AF044
Zubří B - Hranice B
29 : 28
5.10. 13:00
AF015
SKP F-M B - Zubří B
31 : 27
1.liga starších dorostenců
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
8.3. 15:00
AG089
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 22
17.11. 15:00
AG044
Zubří - N.Veselí
35 : 25
5.10. 11:00
AG015
Frýdek-Místek - Zubří
23 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
8.3. 13:00
AJ089
Frýdek-Místek - Jičín
29 : 31
17.11. 13:00
AJ044
Zubří - N.Veselí
31 : 25
5.10. 09:00
AJ015
Frýdek-Místek - Zubří
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 15:30
AL117
V. Bystřice - Litovel
30 : 26
23.2. 12:30
AL076
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
19 : 27
Český pohár mužů
1.11. 19:00
AN071
Přerov - Plzeň
19 : 29
W.H.I.L.
17.5. 16:00
AP170
Zlín - Poruba
21 : 31
11.5. 10:30
AP184
Olomouc - Písek
27 : 20
1.3. 17:30
AP108
Olomouc - Veselí n.M.
27 : 19
1.2. 17:30
AP082
Olomouc - ŠKP Piccard Senec
41 : 18
4.1. 16:00
AP057
Zlín - Veselí n.M.
23 : 20
16.11. 18:00
AP051
Poruba - Písek
28 : 16
8.9. 18:00
AP009
Veselí n.M. - ŠKP Piccard Senec
31 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži - baráž Morava - výsledky
video
online
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
video
online
V. Bystřice - Olomouc
22 : 22
Tabulka střelců
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
14
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
13
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
4
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
2
Petr Pörsök
SK Velká Bystřice
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
8
Miroslav Vaverka
TJ STM Olomouc
4
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.