Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
23.3. 14:00
AB100
Loko Louny - Jičín "B"
25 : 19
1.3. 18:00
AB079
Strakonice - Dukla B
27 : 22
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
15.2. 17:00
AB069
Náchod - Karviná B
27 : 22
7.12. 13:00
AB061
Loko Louny - Strakonice
32 : 31
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
10.11. 17:00
AB041
Chodov - Bohunice
15 : 20
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
21.9. 13:00
AB001
Jičín "B" - Strakonice
24 : 24
2 liga mužů JZČ
10.11. 15:00
AC041
Chodov B - Č.Budějovice
35 : 29
2.liga mužů SVČ
13.4. 16:00
AD111
HK Lovosice B - Kolín
35 : 23
15.3. 17:00
AD095
Zruč n.S. - Slavia
18 : 24
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
20.10. 16:00
AD030
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
25 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 16:00
AG105
Dukla - Talent Plzeň
25 : 28
26.10. 16:00
AG035
Dukla - Handball KP Brno
32 : 27
20.10. 14:00
AG030
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 26
22.9. 17:00
AG001
Jičín - Kopřivnice
28 : 28
2.liga starších dorostenců Č
10.11. 13:00
AH041
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 14:00
AJ105
Dukla - Talent Plzeň
32 : 26
1.3. 16:00
AJ082
Strakonice - KP Brno
27 : 25
26.10. 14:00
AJ035
Dukla - KP Brno
38 : 22
20.10. 12:00
AJ030
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 20
22.9. 15:00
AJ001
Jičín - Kopřivnice
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK128
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Chodov
nezadáno
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
video
online
ELP Jablonec - Chrudim
24 : 18
video
online
HC Plzeň - Sokol Kobylisy
14 : 23
video
online
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
video
online
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Kobylisy
20
17
0
3
561 : 400
34
2
ELP Jablonec
20
15
1
4
497 : 422
31
3
Chodov
20
13
2
5
536 : 432
28
4
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
532 : 412
27
5
Chrudim
20
11
4
5
500 : 447
26
6
TJ košutka
20
11
1
8
547 : 474
23
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
20
9
1
10
463 : 466
19
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
1
12
458 : 508
15
9
D. Cerekev
20
4
0
16
404 : 561
8
10
HC Plzeň
20
3
1
16
340 : 495
7
11
HSK Tygři
20
1
0
19
353 : 574
2
12
Liberec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
183
Pavel Francl
TJ Sokol Úvaly
145
Jiří Brejcha
HSK Tygři Ústí n.L.
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
33
Marek Maxa
HSK Tygři Ústí n.L.
32
Jiří Prechtl
Loko České Budějovice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pechman
TJ Košutka
42
Lukáš Janoušek
Sokol Kobylisy
38
Michal Benešovský
TJ Sokol Úvaly
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.