Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michael Černý
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.3. 18:00
AC103
Šťáhlavy "B" - Sezimovo Ústí
20 : 19
16.3. 17:30
AC094
Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
16 : 28
1.3. 18:00
AC083
Třeboň - Talent Plzeň "B"
29 : 29
27.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 23
20.10. 10:30
AC026
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
27 : 18
5.10. 17:00
AC018
S.Vršovice - Chodov B
31 : 18
2.liga mužů SVČ
10.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
26 : 26
4.5. 16:00
AD124
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
49 : 25
22.2. 13:00
AD076
Liberec - Zruč n.S.
30 : 19
9.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
29 : 23
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 18:00
AD021
Zruč n.S. - HC Žatec
39 : 27
28.9. 17:00
AD010
Zruč n.S. - Liberec
27 : 19
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:00
AG124
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
16.4. 18:00
AG109
Náchod - Kopřivnice
26 : 42
2.liga starších dorostenců Č
27.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
41 : 18
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:00
AJ124
HK Lovosice - Karviná
26 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK130
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
1.3. 16:00
AK083
Třeboň - Loko Louny
23 : 32
22.2. 11:00
AK076
Liberec - Náchod
37 : 22
27.10. 15:00
AK033
Č.Budějovice - S.Vršovice
25 : 19
5.10. 13:30
AK018
S.Vršovice - SSK Talent Plzeň B
26 : 31
Český pohár mužů
31.8. 17:00
AN008
HC Milevsko - Sezimovo Ústí
14 : 21
2.liga žen Č
8.3. 13:00
AS093
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
21 : 36
16.2. 15:30
AS074
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
26 : 22
8.2. 17:30
AS069
Strakonice - Milevsko
36 : 8
5.10. 15:30
AS018
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
17 : 17
29.9. 17:00
AS011
Milevsko - Astra
20 : 25
1.liga starších dorostenek
12.4. 13:00
AU039
Písek - HK Veselí n.M.
26 : 24
22.3. 13:30
AU032
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - SSK Talent Plzeň B
26 : 25
video
online
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
video
online
HK B Most - Loko Louny
19 : 29
video
online
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
D.Králové
20
17
1
2
675 : 464
35
2
1.HC Pardubice
20
16
0
4
710 : 544
32
3
Loko Louny
20
15
0
5
601 : 481
30
4
SSK Talent Plzeň B
20
13
2
5
628 : 536
28
5
HK B Most
20
10
0
10
462 : 476
20
6
Třeboň
20
10
0
10
524 : 590
20
7
Liberec
20
9
1
10
538 : 554
19
8
Č.Budějovice
20
9
0
11
522 : 522
16
9
Náchod
20
4
0
16
458 : 604
8
10
S.Vršovice
20
3
0
17
463 : 621
6
11
TJ Sokol Bělá p.B.
20
1
2
17
418 : 607
4
Tabulka střelců
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
185
Jakub Metelka
HC TJ Náchod
176
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Teplík
Liberec Handball
34
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
33
Dominik Ulč
SSK Talent Plzeň B
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
54
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
48
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.