Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michael Černý
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.3. 18:00
AC103
Šťáhlavy "B" - Sezimovo Ústí
20 : 19
16.3. 17:30
AC094
Č.Budějovice - Talent Plzeň "B"
16 : 28
1.3. 18:00
AC083
Třeboň - Talent Plzeň "B"
29 : 29
27.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 23
20.10. 10:30
AC026
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
27 : 18
5.10. 17:00
AC018
S.Vršovice - Chodov B
31 : 18
2.liga mužů SVČ
10.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
26 : 26
4.5. 16:00
AD124
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
49 : 25
22.2. 13:00
AD076
Liberec - Zruč n.S.
30 : 19
9.11. 17:00
AD042
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
29 : 23
20.10. 17:30
AD027
Praha 4 - Kolín
25 : 29
12.10. 18:00
AD021
Zruč n.S. - HC Žatec
39 : 27
28.9. 17:00
AD010
Zruč n.S. - Liberec
27 : 19
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:00
AG124
HK Lovosice - Karviná
25 : 23
16.4. 18:00
AG109
Náchod - Kopřivnice
26 : 42
2.liga starších dorostenců Č
27.10. 13:00
AH033
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
41 : 18
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:00
AJ124
HK Lovosice - Karviná
26 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK130
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
1.3. 16:00
AK083
Třeboň - Loko Louny
23 : 32
22.2. 11:00
AK076
Liberec - Náchod
37 : 22
27.10. 15:00
AK033
Č.Budějovice - S.Vršovice
25 : 19
5.10. 13:30
AK018
S.Vršovice - SSK Talent Plzeň B
26 : 31
Český pohár mužů
31.8. 17:00
AN008
HC Milevsko - Sezimovo Ústí
14 : 21
2.liga žen Č
8.3. 13:00
AS093
Kovofiniš Ledeč n.S. - DHK Pardubice
21 : 36
16.2. 15:30
AS074
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
26 : 22
8.2. 17:30
AS069
Strakonice - Milevsko
36 : 8
5.10. 15:30
AS018
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
17 : 17
29.9. 17:00
AS011
Milevsko - Astra
20 : 25
1.liga starších dorostenek
12.4. 13:00
AU039
Písek - HK Veselí n.M.
26 : 24
22.3. 13:30
AU032
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Náchod
36 : 22
video
online
Handball KP Brno - Ostrava
33 : 27
video
online
Frýdek-Místek - HK Lovosice
26 : 29
video
online
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
video
online
Jičín - Zubří
32 : 29
video
online
Karviná - N.Veselí
22 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
17
3
2
775 : 583
37
2
Talent Plzeň
22
18
0
4
704 : 533
36
3
Zubří
22
15
1
6
691 : 577
31
4
N.Veselí
22
15
1
6
649 : 554
31
5
Dukla
22
13
1
8
691 : 625
27
6
HK Lovosice
22
12
0
10
648 : 598
24
7
Jičín
22
11
2
9
610 : 572
24
8
Frýdek-Místek
22
7
2
13
573 : 604
16
9
Ostrava
22
7
1
14
547 : 684
15
10
Karviná
22
7
1
14
535 : 568
15
11
Handball KP Brno
22
4
0
18
514 : 752
8
12
Náchod
22
0
0
22
501 : 788
0
Tabulka střelců
David Zima
KH Kopřivnice
176
Tomáš Barth
HK .A.S.A. Město Lovosice
169
Jan Hanus
KH Kopřivnice
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Barth
HK .A.S.A. Město Lovosice
38
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
36
David Čadílek
Handball KP Brno
35
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Rogala
Sokol Ostrava
72
Matouš Baloga
Sokol Ostrava
66
Daniel Burget
Handball KP Brno
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.