Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.5. 18:30
AA184
Kopřivnice - KP Brno
28 : 26
29.3. 18:00
AA171
Zubří - Přerov
32 : 25
22.3. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
28 : 26
23.2. 10:30
AA124
Lovosice - Karviná
24 : 30
9.2. 18:00
AA109
Přerov - Kopřivnice
36 : 29
1.2. 16:30
AA105
Dukla - Zlín
32 : 24
14.12. 18:00
AA095
Plzeň - Přerov
35 : 19
23.11. 18:00
AA072
Plzeň - Zlín
20 : 17
5.10. 18:00
AA034
Jičín - Zlín
24 : 20
18.9. 18:30
AA016
KP Brno - Přerov
30 : 28
15.9. 15:30
AA008
Zlín - Lovosice
17 : 27
1.liga mužů
1.3. 17:00
AB083
N.Veselí - Loko Louny
36 : 14
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
2.liga mužů SVČ
22.9. 17:30
AD005
Praha 4 - HK Lovosice B
24 : 24
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
11.5. 18:00
AP169
Poruba - Zlín
28 : 21
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
1.liga žen
10.11. 13:00
AR041
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
12.10. 11:00
AR023
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
1.liga starších dorostenek
9.4. 17:45
AU036
Kobylisy - Slavia
25 : 32
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
12.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Č.Budějovice
30 : 27
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 09:00
AXA011
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
27 : 19
Žákovská liga starších žaček
4.5. 14:15
AZ186
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
4.5. 11:50
AZ184
DHC Plzeň A - Zlín "A"
17 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.