Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 15:00
AB121
Bohunice - Strakonice
30 : 28
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
26.4. 17:00
AB120
Bohunice - Náchod
31 : 19
13.4. 16:30
AB110
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
9.11. 17:00
AB040
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
4.5. 10:30
AE126
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2.liga mužů SM
10.5. 17:00
AF129
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
22.3. 11:00
AF099
Ostrava - Zubří B
33 : 25
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
10.5. 15:00
AG129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
26 : 29
22.3. 13:00
AG099
Ostrava - Zubří
19 : 33
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
1.liga mladších dorostenců
10.5. 13:00
AJ129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
35 : 35
22.3. 15:00
AJ099
Ostrava - Zubří
17 : 34
15.3. 18:00
AJ091
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 16:00
AK060
D.Králové - Loko Louny
30 : 28
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
9.11. 15:00
AL040
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
29 : 29
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
15.9. 15:00
AN041
Droždín - V. Bystřice
28 : 29
1.liga žen
26.4. 15:00
AR126
Bohunice - SVŠ Plzeň A
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Chodov
nezadáno
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
video
online
ELP Jablonec - Chrudim
24 : 18
video
online
HC Plzeň - Sokol Kobylisy
14 : 23
video
online
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
video
online
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Kobylisy
20
17
0
3
561 : 400
34
2
ELP Jablonec
20
15
1
4
497 : 422
31
3
Chodov
20
13
2
5
536 : 432
28
4
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
532 : 412
27
5
Chrudim
20
11
4
5
500 : 447
26
6
TJ košutka
20
11
1
8
547 : 474
23
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
20
9
1
10
463 : 466
19
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
1
12
458 : 508
15
9
D. Cerekev
20
4
0
16
404 : 561
8
10
HC Plzeň
20
3
1
16
340 : 495
7
11
HSK Tygři
20
1
0
19
353 : 574
2
12
Liberec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
183
Pavel Francl
TJ Sokol Úvaly
145
Jiří Brejcha
HSK Tygři Ústí n.L.
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
33
Marek Maxa
HSK Tygři Ústí n.L.
32
Jiří Prechtl
Loko České Budějovice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pechman
TJ Košutka
42
Lukáš Janoušek
Sokol Kobylisy
38
Michal Benešovský
TJ Sokol Úvaly
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.