Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Pavel Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 13:00
AB130
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
4.5. 15:00
AB121
Bohunice - Strakonice
30 : 28
27.4. 10:30
AB116
Bystřice p.H. - Loko Louny
38 : 22
26.4. 17:00
AB120
Bohunice - Náchod
31 : 19
13.4. 16:30
AB110
N.Veselí - Bohunice
31 : 25
7.12. 17:00
AB062
Litovel - Dvůr Králové
36 : 29
30.11. 18:00
AB060
Dvůr Králové - Loko Louny
30 : 23
9.11. 17:00
AB040
Litovel - Jičín "B"
33 : 25
29.9. 15:00
AB011
Bohunice - Karviná B
19 : 16
2.liga mužů JM
4.5. 10:30
AE126
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2.liga mužů SM
10.5. 17:00
AF129
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
29.3. 18:00
AF108
Trnávka - Hranice B
30 : 22
22.3. 11:00
AF099
Ostrava - Zubří B
33 : 25
21.9. 17:00
AF004
SKP F-M B - Hranice B
29 : 28
1.liga starších dorostenců
10.5. 15:00
AG129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
26 : 29
22.3. 13:00
AG099
Ostrava - Zubří
19 : 33
15.3. 16:00
AG091
Kopřivnice - Karviná
30 : 20
21.9. 15:00
AG004
Frýdek-Místek - N.Veselí
25 : 25
1.liga mladších dorostenců
10.5. 13:00
AJ129
Frýdek-Místek - HK Lovosice
35 : 35
22.3. 15:00
AJ099
Ostrava - Zubří
17 : 34
15.3. 18:00
AJ091
Kopřivnice - Karviná
25 : 29
21.9. 13:00
AJ004
Frýdek-Místek - N.Veselí
42 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
30.11. 16:00
AK060
D.Králové - Loko Louny
30 : 28
2.liga mladších dorostenců M
27.4. 12:30
AL116
Bystřice p.H. - Zlín
26 : 45
7.12. 15:00
AL062
Litovel - DTJ Polanka
22 : 21
9.11. 15:00
AL040
Litovel - TJ Sokol Luhačovice
29 : 29
Český pohár mužů
23.10. 19:00
AN068
Litovel - Hranice
24 : 26
2.10. 18:00
AN056
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
40 : 41
15.9. 15:00
AN041
Droždín - V. Bystřice
28 : 29
1.liga žen
26.4. 15:00
AR126
Bohunice - SVŠ Plzeň A
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
video
online
Talent A - Ivančice A
19 : 25
video
online
Karviná A - Jičín
20 : 15
video
online
V. Bystřice - Ivančice A
23 : 20
video
online
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
video
online
Jičín - Talent A
17 : 16
video
online
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
video
online
Jičín - V. Bystřice
12 : 24
video
online
Talent A - Karviná A
20 : 18
video
online
Jičín - Dukla 6
21 : 24
video
online
V. Bystřice - Talent A
25 : 18
video
online
Karviná A - Ivančice A
18 : 15
video
online
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
video
online
Ivančice A - Jičín
20 : 20
video
online
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
5
4
0
1
108 : 90
8
2
Dukla 6
5
4
0
1
105 : 94
8
3
V. Bystřice
5
3
0
2
104 : 91
6
4
Ivančice A
5
1
1
3
100 : 103
3
5
Jičín
5
1
1
3
85 : 104
3
6
Talent A
5
1
0
4
87 : 107
2
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
202
Matěj Klíma
HK Ivančice A
169
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
46
Michal Vaněk
HCB Karviná A
35
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
HK Baník Most
34
Jan Mucha
HCB Karviná A
28
Václav Levý
HK Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.