Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB125
Litovel - Bystřice p.H.
30 : 22
29.3. 14:00
AB104
Karviná B - Dvůr Králové
30 : 22
15.3. 13:00
AB094
Bohunice - Loko Louny
26 : 23
9.3. 10:30
AB089
Bystřice p.H. - Jičín "B"
33 : 24
1.12. 13:00
AB058
Karviná B - Chodov
24 : 30
6.10. 10:30
AB015
Bystřice p.H. - Bohunice
23 : 21
2.liga mužů JM
24.11. 16:30
AE051
Olomouc - Telnice
39 : 26
2.liga mužů SM
22.3. 17:00
AF102
SKP F-M B - V. Bystřice
35 : 24
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
22.3. 15:00
AG102
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 28
1.12. 15:00
AG058
Karviná - HK Lovosice
28 : 25
26.10. 10:00
AG031
Kopřivnice - N.Veselí
40 : 29
2.liga starších dorostenců M
24.11. 14:30
AI051
Olomouc - Sokol Telnice
34 : 24
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
22.3. 13:00
AJ102
Frýdek-Místek - Karviná
22 : 34
1.12. 17:00
AJ058
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
26.10. 12:00
AJ031
Kopřivnice - N.Veselí
29 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL125
Litovel - Bystřice p.H.
39 : 24
9.3. 12:30
AL089
Bystřice p.H. - TJ Sokol Luhačovice
30 : 44
6.10. 12:30
AL015
Bystřice p.H. - Prostějov
23 : 34
Český pohár mužů
14.9. 17:00
AN040
Rožnov p.R. - MHK Karviná
23 : 31
1.liga žen
26.4. 17:00
AR121
Otrokovice - Most B
42 : 16
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
15.2. 17:30
AR073
Poruba B - Most B
25 : 22
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
10.11. 13:00
AR040
Poruba B - S.Vršovice
12 : 26
13.10. 14:00
AR024
Zlín B - HC Plzeň
30 : 27
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
2.liga starších dorostenek M
26.4. 19:00
AVB041
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Nový Jičín
40 : 17
16.2. 17:15
AVB009
Poruba - TJ Nový Jičín
47 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Velké Meziříčí
29 : 41
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
32 : 32
video
online
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
video
online
TJ Sokol Luhačovice - Prostějov
37 : 32
video
online
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
video
online
DTJ Polanka - Litovel
37 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
20
1
1
761 : 568
41
2
Rožnov p.R.
22
16
2
4
714 : 555
34
3
TJ Sokol Luhačovice
22
15
2
5
756 : 609
32
4
Velké Meziříčí
22
14
1
7
695 : 641
29
5
Prostějov
22
14
0
8
759 : 681
28
6
HK Ivančice
22
9
2
11
703 : 753
20
7
Litovel
22
9
1
12
621 : 629
19
8
V. Bystřice
22
9
1
12
718 : 695
19
9
DTJ Polanka
22
8
0
14
602 : 654
16
10
Sokol Juliánov
22
6
1
15
622 : 773
13
11
Sokolnice
22
6
0
16
631 : 777
12
12
Bystřice p.H.
22
0
1
21
520 : 767
1
Tabulka střelců
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
294
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
237
Roman Šarmír
Sokol Sokolnice
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
31
Adam Stein
Sokol Juliánov
22
Martin Fojtík
HC Zlín
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Janíček
TJ Sokol Velké Meziříčí
54
Tomáš Blaha
TJ Sokol Velké Meziříčí
50
Vladimír Krajíček
Sokol II.Prostějov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.