Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
2.liga mužů SM
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 16:00
AF079
Rožnov p.R. - Vsetín
30 : 26
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
7.12. 16:00
AF065
Vsetín - Trnávka
25 : 17
30.11. 17:00
AF056
Šumperk - Trnávka
32 : 20
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
8.12. 15:00
AG062
Ostrava - Handball KP Brno
27 : 24
2.liga starších dorostenců M
3.5. 16:30
AI125
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
12.4. 15:00
AI110
HK Ivančice - Prostějov
45 : 30
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
1.3. 14:00
AI079
Rožnov p.R. - Vsetín
43 : 24
7.12. 18:00
AI065
Vsetín - Přerov
38 : 28
10.11. 14:00
AI040
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
22.9. 13:00
AI005
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
22 : 23
1.liga mladších dorostenců
29.3. 10:00
AJ104
Karviná - KP Brno
32 : 24
8.12. 13:00
AJ062
Ostrava - KP Brno
30 : 22
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 13:00
AL110
HK Ivančice - Prostějov
36 : 44
16.3. 10:30
AL093
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
33 : 24
9.3. 13:00
AL088
DTJ Polanka - Prostějov
29 : 40
1.3. 12:00
AL079
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
41 : 15
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Český pohár mužů
31.8. 11:00
AN016
Rožnov p.R. - Ostrava
27 : 25
2.liga žen M
24.11. 11:15
AT026
Karviná - HK Hodonín
31 : 23
Moravskoslezská liga muži
8.6. 14:30
NA089
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
13.10. 10:00
NA021
Trnávka - Krmelín
22 : 26
5.10. 13:15
NA019
Hlučín - Klimkovice
26 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Zubří
23 : 22
video
online
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
video
online
Dukla - Přerov
29 : 26
video
online
Karviná - Hranice
26 : 26
video
online
KP Brno - Plzeň
21 : 20
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
22
16
1
5
570 : 459
33
2
Lovosice
22
15
1
6
613 : 540
31
3
Jičín
22
14
0
8
547 : 508
28
4
Hranice
22
13
1
8
607 : 582
27
5
Frýdek-Místek
22
13
1
8
603 : 592
27
6
Dukla
22
12
2
8
593 : 560
26
7
Karviná
22
12
1
9
588 : 562
25
8
KP Brno
22
12
1
9
559 : 547
25
9
Zlín
22
7
0
15
529 : 582
14
10
Zubří
22
7
0
15
575 : 615
14
11
Přerov
22
4
0
18
562 : 687
8
12
Kopřivnice
22
2
2
18
575 : 687
6
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.