Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
2.liga mužů SM
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 16:00
AF079
Rožnov p.R. - Vsetín
30 : 26
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
7.12. 16:00
AF065
Vsetín - Trnávka
25 : 17
30.11. 17:00
AF056
Šumperk - Trnávka
32 : 20
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
8.12. 15:00
AG062
Ostrava - Handball KP Brno
27 : 24
2.liga starších dorostenců M
3.5. 16:30
AI125
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
12.4. 15:00
AI110
HK Ivančice - Prostějov
45 : 30
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
1.3. 14:00
AI079
Rožnov p.R. - Vsetín
43 : 24
7.12. 18:00
AI065
Vsetín - Přerov
38 : 28
10.11. 14:00
AI040
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
22.9. 13:00
AI005
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
22 : 23
1.liga mladších dorostenců
29.3. 10:00
AJ104
Karviná - KP Brno
32 : 24
8.12. 13:00
AJ062
Ostrava - KP Brno
30 : 22
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 13:00
AL110
HK Ivančice - Prostějov
36 : 44
16.3. 10:30
AL093
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
33 : 24
9.3. 13:00
AL088
DTJ Polanka - Prostějov
29 : 40
1.3. 12:00
AL079
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
41 : 15
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Český pohár mužů
31.8. 11:00
AN016
Rožnov p.R. - Ostrava
27 : 25
2.liga žen M
24.11. 11:15
AT026
Karviná - HK Hodonín
31 : 23
Moravskoslezská liga muži
8.6. 14:30
NA089
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
13.10. 10:00
NA021
Trnávka - Krmelín
22 : 26
5.10. 13:15
NA019
Hlučín - Klimkovice
26 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
video
online
Talent A - Ivančice A
19 : 25
video
online
Karviná A - Jičín
20 : 15
video
online
V. Bystřice - Ivančice A
23 : 20
video
online
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
video
online
Jičín - Talent A
17 : 16
video
online
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
video
online
Jičín - V. Bystřice
12 : 24
video
online
Talent A - Karviná A
20 : 18
video
online
Jičín - Dukla 6
21 : 24
video
online
V. Bystřice - Talent A
25 : 18
video
online
Karviná A - Ivančice A
18 : 15
video
online
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
video
online
Ivančice A - Jičín
20 : 20
video
online
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
5
4
0
1
108 : 90
8
2
Dukla 6
5
4
0
1
105 : 94
8
3
V. Bystřice
5
3
0
2
104 : 91
6
4
Ivančice A
5
1
1
3
100 : 103
3
5
Jičín
5
1
1
3
85 : 104
3
6
Talent A
5
1
0
4
87 : 107
2
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
202
Matěj Klíma
HK Ivančice A
169
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
46
Michal Vaněk
HCB Karviná A
35
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
HK Baník Most
34
Jan Mucha
HCB Karviná A
28
Václav Levý
HK Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.