Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo ČP mužů
2.kolo ČP mužů
3.kolo ČP mužů
4.kolo-ČP mužů-osmifinále
5.kolo ČP mužů-čtvrtfinále
6.kolo-ČP mužů-semifinále
7.kolo-ČP mužů -finále
Žákovská liga starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jan Audy
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Martin Babčaník
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Baierling
TJ Jiskra Třeboň
14 - 0 - 1 - 2
Michal Bakeš
TJ Turnov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
David Barabáš
Tatran Litovel
4 - 0 - 0 - 2
Marek Bareš
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bareš
HBC Ronal Jičín
6 - 0 - 0 - 3
Marek Bauer
HC TJ Náchod
6 - 0 - 1 - 3
Miroslav Bažata
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Jan Bednář
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bejvl
HK Slavia VŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Belšán
TJ Bohemians Praha
2 - 0 - 0 - 1
Roman Beneš
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Milan Berka
HK .A.S.A. Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
14 - 0 - 1 - 2
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Marek Bím
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Petr Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Blaženka
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Borovka
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Borový
MHK Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Petr Břišč
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Robert Buček
Sokol HC Přerov
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Buček
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Capil
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Carbol
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Cicvárek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Čadra
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Černý
HC TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Vít Červenka
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Číhal
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Čurda
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
2 - 0 - 0 - 1
David Dobiáš
TJ Rožnov p.R.
6 - 0 - 0 - 3
Petr Dočkal
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
4.kolo-ČP muži-osmifinále - výsledky
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
26 : 29
video
online
V. Meziříčí - Lovosice
18 : 34
video
online
Třeboň - Jičín
26 : 32
video
online
Náchod - Dukla
20 : 33
video
online
Zlín - KP Brno
22 : 26
video
online
Litovel - Hranice
24 : 26
video
online
Kopřivnice - Karviná
35 : 36
video
online
Přerov - Plzeň
19 : 29
Tabulka střelců
Matyáš Burda
Liberec Handball
35
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň
31
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
8
Jiří Klouček
HC TJ Náchod
8
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Petružela
Sokol Juliánov
22
Jaroslav Zemánek
TJ Cement Hranice
14
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.