Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Anděl
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Samuel Baumruk
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Belan
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Březina
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Zbyněk Bureš
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Číž
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Daněk
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Dojčinovič
HK .A.S.A. Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Radek Dosoudil
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Doubrava
HK Ivančice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Dvořák
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Michal Farkaš
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
René Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Fliegl
SSK Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Gajdošík
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Radim Hustopecký
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hůza
Liberec Handball A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Janásek
HK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Jetenský
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Jonáš
HK Ivančice A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kaiser
SSK Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Kleistner
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Klusáček
Sokol Nové Veselí A
2 - 0 - 0 - 1
Filip Koláček
HK Ivančice A
2 - 0 - 0 - 1
Robin Kovalík
Liberec Handball A
2 - 0 - 0 - 1
Jáchym Krček
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Rostislav Krejz
Sokol Nové Veselí A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Krejz
Sokol Nové Veselí A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kroutil
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kubín
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Zdenek Kukla
Sokol Nové Veselí A
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Losinecký
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Maceášik
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Matonoha
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina D - výsledky
video
online
Chodov - Sokol Úvaly A
10 : 19
video
online
Pardubice - Jičín
12 : 23
video
online
Liberec A - Karviná A
14 : 22
video
online
Chodov - Pardubice
11 : 14
video
online
Jičín - Liberec A
19 : 14
video
online
Karviná A - Sokol Úvaly A
25 : 13
video
online
Jičín - Chodov
14 : 9
video
online
Pardubice - Liberec A
14 : 22
video
online
Karviná A - Chodov
28 : 4
video
online
Sokol Úvaly A - Pardubice
19 : 15
video
online
Jičín - Karviná A
19 : 13
video
online
Chodov - Liberec A
7 : 27
video
online
Sokol Úvaly A - Jičín
10 : 19
video
online
Pardubice - Karviná A
7 : 26
video
online
Liberec A - Sokol Úvaly A
15 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
5
5
0
0
94 : 58
10
2
Karviná A
5
4
0
1
114 : 57
8
3
Liberec A
5
2
1
2
92 : 77
5
4
Sokol Úvaly A
5
2
1
2
76 : 84
5
5
Pardubice
5
1
0
4
62 : 101
2
6
Chodov
5
0
0
5
41 : 102
0
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
202
Matěj Klíma
HK Ivančice A
169
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
46
Michal Vaněk
HCB Karviná A
35
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
HK Baník Most
34
Jan Mucha
HCB Karviná A
28
Václav Levý
HK Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.