Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Milan Konečný
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
3.5. 14:00
AL124
Sokolnice - V. Bystřice
29 : 27
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
13.4. 14:00
AL111
Sokolnice - TJ Sokol Luhačovice
27 : 40
29.3. 17:00
AL107
Prostějov - Sokolnice
44 : 34
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.3. 15:00
AL096
HK Ivančice - Sokolnice
43 : 37
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
2.3. 14:00
AL084
Sokolnice - Litovel
26 : 25
23.2. 12:30
AL074
Zlín - Sokolnice
49 : 25
16.2. 14:00
AL071
Sokolnice - DTJ Polanka
22 : 26
8.12. 14:00
AL063
Sokolnice - Bystřice p.H.
30 : 22
30.11. 15:30
AL058
V. Bystřice - Sokolnice
47 : 27
24.11. 14:00
AL052
Sokolnice - Sokol Juliánov
25 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
26.10. 15:00
AL032
Velké Meziříčí - Sokolnice
37 : 22
20.10. 14:00
AL030
Sokolnice - HK Ivančice
34 : 32
12.10. 12:00
AL019
Rožnov p.R. - Sokolnice
36 : 27
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Trnávka - Vsetín
27 : 30
video
online
Rožnov p.R. - MHK Karviná
31 : 31
video
online
Šumperk - Zubří B
21 : 26
video
online
SKP F-M B - Napajedla
34 : 22
video
online
Polanka - Ostrava
27 : 23
video
online
Hranice B - V. Bystřice
20 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
16
0
6
626 : 547
32
2
Zubří B
22
16
0
6
691 : 616
32
3
SKP F-M B
22
14
1
7
613 : 572
29
4
Šumperk
22
13
0
9
596 : 578
26
5
Napajedla
22
13
0
9
623 : 602
26
6
Vsetín
22
12
1
9
639 : 603
25
7
MHK Karviná
22
12
1
9
618 : 610
25
8
Ostrava
22
9
1
12
619 : 634
19
9
Polanka
22
8
1
13
564 : 602
17
10
Rožnov p.R.
22
7
2
13
619 : 662
16
11
Trnávka
22
4
0
18
545 : 637
8
12
Hranice B
22
4
1
17
553 : 643
7
Tabulka střelců
Martin Vobořil
TJ Šumperk
165
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
136
Ondřej Dostál
SK Velká Bystřice
135
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Frančík
Sokol Ostrava
29
Lukáš Holiš
TJ Rožnov p.R.
28
Martin Vobořil
TJ Šumperk
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Jaščenko
MHK Karviná
46
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
36
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.