Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců-Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Milan Konečný
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
3.5. 14:00
AL124
Sokolnice - V. Bystřice
29 : 27
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
13.4. 14:00
AL111
Sokolnice - TJ Sokol Luhačovice
27 : 40
29.3. 17:00
AL107
Prostějov - Sokolnice
44 : 34
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.3. 15:00
AL096
HK Ivančice - Sokolnice
43 : 37
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
2.3. 14:00
AL084
Sokolnice - Litovel
26 : 25
23.2. 12:30
AL074
Zlín - Sokolnice
49 : 25
16.2. 14:00
AL071
Sokolnice - DTJ Polanka
22 : 26
8.12. 14:00
AL063
Sokolnice - Bystřice p.H.
30 : 22
30.11. 15:30
AL058
V. Bystřice - Sokolnice
47 : 27
24.11. 14:00
AL052
Sokolnice - Sokol Juliánov
25 : 32
17.11. 10:30
AL045
TJ Sokol Luhačovice - Sokolnice
40 : 35
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
26.10. 15:00
AL032
Velké Meziříčí - Sokolnice
37 : 22
20.10. 14:00
AL030
Sokolnice - HK Ivančice
34 : 32
12.10. 12:00
AL019
Rožnov p.R. - Sokolnice
36 : 27
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Chodov
nezadáno
video
online
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
22 : 21
video
online
ELP Jablonec - Chrudim
24 : 18
video
online
HC Plzeň - Sokol Kobylisy
14 : 23
video
online
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
video
online
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Kobylisy
20
17
0
3
561 : 400
34
2
ELP Jablonec
20
15
1
4
497 : 422
31
3
Chodov
20
13
2
5
536 : 432
28
4
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
532 : 412
27
5
Chrudim
20
11
4
5
500 : 447
26
6
TJ košutka
20
11
1
8
547 : 474
23
7
ZJ Kovofiniš Ledeč
20
9
1
10
463 : 466
19
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
1
12
458 : 508
15
9
D. Cerekev
20
4
0
16
404 : 561
8
10
HC Plzeň
20
3
1
16
340 : 495
7
11
HSK Tygři
20
1
0
19
353 : 574
2
12
Liberec
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
183
Pavel Francl
TJ Sokol Úvaly
145
Jiří Brejcha
HSK Tygři Ústí n.L.
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
33
Marek Maxa
HSK Tygři Ústí n.L.
32
Jiří Prechtl
Loko České Budějovice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Pechman
TJ Košutka
42
Lukáš Janoušek
Sokol Kobylisy
38
Michal Benešovský
TJ Sokol Úvaly
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.