Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Horáček
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2018
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 11:00
AF128
Polanka - Ostrava
27 : 23
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
26.4. 16:00
AF115
Rožnov p.R. - Polanka
35 : 26
13.4. 11:00
AF114
Polanka - SKP F-M B
21 : 17
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
15.2. 18:00
AF071
Napajedla - Polanka
33 : 32
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
1.12. 11:00
AF060
Polanka - MHK Karviná
33 : 36
24.11. 11:00
AF049
Polanka - Rožnov p.R.
27 : 24
17.11. 17:00
AF048
SKP F-M B - Polanka
31 : 23
10.11. 11:00
AF038
Polanka - V. Bystřice
23 : 15
26.10. 18:00
AF035
Vsetín - Polanka
28 : 28
20.10. 11:00
AF027
Polanka - Šumperk
24 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
29.9. 10:30
AF009
Hranice B - Polanka
31 : 26
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
2.liga starších dorostenců M
11.5. 09:00
AI128
Polanka - Olomouc
31 : 30
26.4. 14:00
AI115
Rožnov p.R. - Polanka
40 : 20
13.4. 09:00
AI114
Polanka - Maloměřice
27 : 22
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
27.2. 18:30
AI082
Přerov - Polanka
18 : 28
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
15.2. 16:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
23 : 26
7.12. 14:00
AI062
Olomouc - Polanka
30 : 26
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Kolín - Ml. Boleslav
20 : 23
video
online
Ústí n.L. - Zruč n.S.
28 : 28
video
online
Liberec - HK Lovosice B
28 : 32
video
online
Jablonec - HC Žatec
25 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
26 : 26
video
online
Praha 4 - Slavia
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Libčice n. Vlt.
22
16
2
4
626 : 505
34
2
Praha 4
22
16
2
4
652 : 561
34
3
Jablonec
22
16
2
4
569 : 517
34
4
Ml. Boleslav
22
13
3
6
585 : 489
29
5
HK Lovosice B
22
12
1
9
613 : 574
25
6
Zruč n.S.
22
10
2
10
542 : 585
22
7
Kolín
22
9
1
12
557 : 577
19
8
Liberec
22
9
0
13
606 : 636
18
9
Slavia
22
8
2
12
573 : 550
18
10
Ústí n.L.
22
7
4
11
576 : 604
18
11
TJ Sokol Bělá
22
3
3
16
481 : 642
9
12
HC Žatec
22
1
2
19
528 : 668
4
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
157
Matyáš Burda
Liberec Handball
144
Martin Kovařík
Jiskra Zruč n. Sáz.
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Semenec
HC Kolín
42
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
32
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
44
Filip Fučík
HK Slavia Praha
44
Tomáš Opustil
TJ Sokol Bělá p.B.
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.