Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži-baráž Čechy
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Horáček
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2018
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 11:00
AF128
Polanka - Ostrava
27 : 23
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
26.4. 16:00
AF115
Rožnov p.R. - Polanka
35 : 26
13.4. 11:00
AF114
Polanka - SKP F-M B
21 : 17
29.3. 17:30
AF104
V. Bystřice - Polanka
30 : 16
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
15.2. 18:00
AF071
Napajedla - Polanka
33 : 32
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
1.12. 11:00
AF060
Polanka - MHK Karviná
33 : 36
24.11. 11:00
AF049
Polanka - Rožnov p.R.
27 : 24
17.11. 17:00
AF048
SKP F-M B - Polanka
31 : 23
10.11. 11:00
AF038
Polanka - V. Bystřice
23 : 15
26.10. 18:00
AF035
Vsetín - Polanka
28 : 28
20.10. 11:00
AF027
Polanka - Šumperk
24 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
29.9. 10:30
AF009
Hranice B - Polanka
31 : 26
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
2.liga starších dorostenců M
11.5. 09:00
AI128
Polanka - Olomouc
31 : 30
26.4. 14:00
AI115
Rožnov p.R. - Polanka
40 : 20
13.4. 09:00
AI114
Polanka - Maloměřice
27 : 22
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
27.2. 18:30
AI082
Přerov - Polanka
18 : 28
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
15.2. 16:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
23 : 26
7.12. 14:00
AI062
Olomouc - Polanka
30 : 26
Další
Předchozí kola
2.liga muži - baráž Čechy - výsledky
video
online
Libčice n. Vlt. - Talent Plzeň "B"
22 : 18
video
online
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
Tabulka střelců
Josef Gebauer
Sokol Libčice n. Vlt.
11
Martin Holík
Talent Plzeň B
10
Karel Květoň
Talent Plzeň B
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Volf
Sokol Libčice n. Vlt.
3
Tomáš Mattas
Talent Plzeň B
3
Ondřej Tichý
Sokol Libčice n. Vlt.
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeněk Jerman
Sokol Libčice n. Vlt.
12
Petr Česák
Sokol Libčice n. Vlt.
4
Martin Volf
Sokol Libčice n. Vlt.
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.