Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Michal Tonar
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.1.2018
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
10.5. 16:00
AG127
Kopřivnice - Talent Plzeň
31 : 29
4.5. 14:30
AG126
Talent Plzeň - Handball KP Brno
47 : 22
26.4. 15:15
AG116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
19 : 20
12.4. 15:00
AG113
Talent Plzeň - Karviná
30 : 14
29.3. 16:00
AG105
Dukla - Talent Plzeň
25 : 28
23.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Jičín
29 : 19
16.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
28 : 25
9.3. 13:30
AG087
Talent Plzeň - Náchod
42 : 19
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
22.2. 17:45
AG074
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 28
16.2. 13:30
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
23 : 25
8.12. 13:30
AG061
Talent Plzeň - Kopřivnice
27 : 24
30.11. 12:30
AG060
Handball KP Brno - Talent Plzeň
18 : 44
24.11. 13:30
AG050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
38 : 26
17.11. 15:00
AG047
Karviná - Talent Plzeň
25 : 30
10.11. 13:30
AG039
Talent Plzeň - Dukla
36 : 33
26.10. 16:00
AG034
Jičín - Talent Plzeň
27 : 36
20.10. 13:30
AG028
Talent Plzeň - Zubří
34 : 23
6.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - N.Veselí
27 : 23
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
22.9. 13:30
AG006
Talent Plzeň - Ostrava
41 : 20
1.liga mladších dorostenců
10.5. 14:00
AJ127
Kopřivnice - Talent Plzeň
29 : 30
4.5. 12:30
AJ126
Talent Plzeň - KP Brno
33 : 31
26.4. 13:15
AJ116
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
25 : 38
12.4. 13:00
AJ113
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
29.3. 14:00
AJ105
Dukla - Talent Plzeň
32 : 26
23.3. 14:00
AJ100
Talent Plzeň - Jičín
31 : 28
16.3. 13:00
AJ094
Zubří - Talent Plzeň
38 : 21
9.3. 11:30
AJ087
Talent Plzeň - Strakonice
28 : 32
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
34 : 25
video
online
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
video
online
Strakonice - Loko Louny
35 : 28
video
online
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
video
online
Karviná B - N.Veselí
27 : 26
video
online
Jičín "B" - Bohunice
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
22
17
2
3
631 : 543
36
2
Strakonice
22
14
4
4
632 : 578
32
3
Chodov
22
12
1
9
576 : 547
25
4
Jičín "B"
22
11
1
10
572 : 577
23
5
Dvůr Králové
22
11
0
11
514 : 516
22
6
Náchod
22
10
1
11
602 : 606
21
7
Bystřice p.H.
22
9
3
10
576 : 556
21
8
Bohunice
22
10
1
11
510 : 531
21
9
N.Veselí
22
10
0
12
590 : 566
20
10
Dukla B
22
7
2
13
548 : 598
16
11
Loko Louny
22
6
2
14
546 : 662
14
12
Karviná B
22
6
1
15
552 : 569
13
Tabulka střelců
Jan Zbránek
TJ Bystřice pod Hostýnem
140
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
139
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
61
Tomáš Tomeš
1.HK Dvůr Králové
45
Jiří Klouček
HC TJ Náchod
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
60
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
52
Ondřej Hanus
TJ JM Chodov
52
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.