Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga
Extraliga nadstavba 1-6
Extraliga nadstavba 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Havel
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.8.2016
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 10:30
AC129
Sezimovo Ústí - Chodov B
20 : 17
4.5. 17:00
AC125
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
30 : 15
26.4. 09:30
AC116
Sezimovo Ústí - Talent Plzeň "B"
16 : 35
12.4. 17:30
AC114
Košutka - Sezimovo Ústí
28 : 20
29.3. 18:00
AC103
Šťáhlavy "B" - Sezimovo Ústí
20 : 19
23.3. 10:30
AC102
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 21
16.3. 17:00
AC092
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
28 : 22
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
2.3. 18:00
AC081
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
16 : 19
23.2. 17:00
AC076
Sezimovo Ústí - Bohemians
16 : 18
15.2. 18:00
AC070
Třeboň - Sezimovo Ústí
25 : 17
8.12. 17:00
AC063
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 23
1.12. 10:30
AC059
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
16 : 30
24.11. 09:30
AC050
Talent Plzeň "B" - Sezimovo Ústí
26 : 23
17.11. 10:30
AC048
Sezimovo Ústí - Košutka
23 : 19
8.11. 19:30
AC037
Sezimovo Ústí - Šťáhlavy "B"
21 : 20
27.10. 16:30
AC036
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
24 : 24
20.10. 10:30
AC026
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
27 : 18
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
6.10. 10:30
AC015
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
29.9. 18:00
AC010
Bohemians - Sezimovo Ústí
19 : 22
20.9. 19:30
AC004
Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 24
Český pohár mužů
15.9. 19:00
AN034
Sezimovo Ústí - Strakonice
17 : 26
31.8. 17:00
AN008
HC Milevsko - Sezimovo Ústí
14 : 21
Jč KP starší žáci
19.10. 18:00
HC019
Sezimovo Ústí - Strakonice B
24 : 35
Předchozí kola
Nadstavba 2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
KP Brno - Zubří
26 : 24
video
online
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
video
online
Karviná - Přerov
28 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
32
18
3
11
866 : 832
39
2
KP Brno
32
15
3
14
829 : 815
33
3
Zubří
32
13
1
18
868 : 875
27
4
Zlín
32
11
1
20
802 : 861
23
5
Přerov
32
8
0
24
839 : 989
16
6
Kopřivnice
32
6
2
24
862 : 986
14
Tabulka střelců
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
177
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
166
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Rams
HC Dukla Praha
54
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
52
Martin Hajčman
Handball KP Brno
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
82
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
74
Zdeněk Polášek
HC Dukla Praha
74
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.