Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Ondřej Bílek
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.6. 12:00
AO190
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
1.6. 09:00
AO187
Jičín - Dukla 6
21 : 24
31.5. 15:00
AO184
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
31.5. 13:00
AO182
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
31.5. 09:00
AO178
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 13:30
AO168
Dukla 6 - Jičín
23 : 16
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
13.4. 14:15
AO153
Dukla 6 - Jičín
22 : 20
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 09:45
AO147
Dukla 6 - HK B Most
24 : 14
23.3. 15:20
AO127
Dukla 6 - V. Bystřice
18 : 20
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 12:00
AO122
Ivančice A - Dukla 6
11 : 24
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
1.3. 14:30
AO109
Dukla 6 - HK Lovosice
30 : 7
1.3. 11:00
AO106
Loko Louny - Dukla 6
9 : 26
1.3. 08:30
AO104
Dukla 6 - Vsetín
30 : 18
9.2. 14:00
AO084
Dukla 6 - Kopřivnice A
26 : 16
9.2. 12:30
AO082
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 16
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
9.2. 08:45
AO077
HK B Most - Dukla 6
10 : 17
19.1. 15:00
AO040
Dukla 6 - V. Bystřice
15 : 14
19.1. 13:40
AO038
Ivančice A - Dukla 6
15 : 23
19.1. 11:40
AO035
HK B Most - Dukla 6
10 : 15
19.1. 10:20
AO033
Dukla 6 - Vsetín
17 : 18
Přebor Prahy mužů
9.6. 20:00
BA087
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
19.5. 20:00
BA075
Sparta - S.Vršovice B
26 : 26
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - SSK Talent Plzeň B
26 : 25
video
online
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - Třeboň
24 : 29
video
online
HK B Most - Loko Louny
19 : 29
video
online
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
D.Králové
20
17
1
2
675 : 464
35
2
1.HC Pardubice
20
16
0
4
710 : 544
32
3
Loko Louny
20
15
0
5
601 : 481
30
4
SSK Talent Plzeň B
20
13
2
5
628 : 536
28
5
HK B Most
20
10
0
10
462 : 476
20
6
Třeboň
20
10
0
10
524 : 590
20
7
Liberec
20
9
1
10
538 : 554
19
8
Č.Budějovice
20
9
0
11
522 : 522
16
9
Náchod
20
4
0
16
458 : 604
8
10
S.Vršovice
20
3
0
17
463 : 621
6
11
TJ Sokol Bělá p.B.
20
1
2
17
418 : 607
4
Tabulka střelců
Adam Ptáčník
1.HC Pardubice
185
Jakub Metelka
HC TJ Náchod
176
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Teplík
Liberec Handball
34
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
33
Dominik Ulč
SSK Talent Plzeň B
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Hodina
TJ Jiskra Třeboň
54
Dominik Kouba
Lokomotiva Louny
48
Ivo Burdík
Loko České Budějovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.