Soutěže mužů
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Extraliga muži
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Ondřej Bílek
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
1.6. 12:00
AO190
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
1.6. 09:00
AO187
Jičín - Dukla 6
21 : 24
31.5. 15:00
AO184
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
31.5. 13:00
AO182
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
31.5. 09:00
AO178
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 13:30
AO168
Dukla 6 - Jičín
23 : 16
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
13.4. 14:15
AO153
Dukla 6 - Jičín
22 : 20
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 09:45
AO147
Dukla 6 - HK B Most
24 : 14
23.3. 15:20
AO127
Dukla 6 - V. Bystřice
18 : 20
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 12:00
AO122
Ivančice A - Dukla 6
11 : 24
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
1.3. 14:30
AO109
Dukla 6 - HK Lovosice
30 : 7
1.3. 11:00
AO106
Loko Louny - Dukla 6
9 : 26
1.3. 08:30
AO104
Dukla 6 - Vsetín
30 : 18
9.2. 14:00
AO084
Dukla 6 - Kopřivnice A
26 : 16
9.2. 12:30
AO082
Kutná Hora - Dukla 6
14 : 16
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
9.2. 08:45
AO077
HK B Most - Dukla 6
10 : 17
19.1. 15:00
AO040
Dukla 6 - V. Bystřice
15 : 14
19.1. 13:40
AO038
Ivančice A - Dukla 6
15 : 23
19.1. 11:40
AO035
HK B Most - Dukla 6
10 : 15
19.1. 10:20
AO033
Dukla 6 - Vsetín
17 : 18
Přebor Prahy mužů
9.6. 20:00
BA087
Sparta - Praha 4 "B"
18 : 27
19.5. 20:00
BA075
Sparta - S.Vršovice B
26 : 26
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
V. Bystřice - Dukla 6
11 : 17
video
online
Talent A - Ivančice A
19 : 25
video
online
Karviná A - Jičín
20 : 15
video
online
V. Bystřice - Ivančice A
23 : 20
video
online
Dukla 6 - Karviná A
19 : 28
video
online
Jičín - Talent A
17 : 16
video
online
Ivančice A - Dukla 6
20 : 23
video
online
Jičín - V. Bystřice
12 : 24
video
online
Talent A - Karviná A
20 : 18
video
online
Jičín - Dukla 6
21 : 24
video
online
V. Bystřice - Talent A
25 : 18
video
online
Karviná A - Ivančice A
18 : 15
video
online
Dukla 6 - Talent A
22 : 14
video
online
Ivančice A - Jičín
20 : 20
video
online
Karviná A - V. Bystřice
24 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
5
4
0
1
108 : 90
8
2
Dukla 6
5
4
0
1
105 : 94
8
3
V. Bystřice
5
3
0
2
104 : 91
6
4
Ivančice A
5
1
1
3
100 : 103
3
5
Jičín
5
1
1
3
85 : 104
3
6
Talent A
5
1
0
4
87 : 107
2
Tabulka střelců
Michal Vaněk
HCB Karviná A
202
Matěj Klíma
HK Ivančice A
169
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
147
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Norbert Menšík
SK Velká Bystřice
46
Michal Vaněk
HCB Karviná A
35
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Schichor
HK Baník Most
34
Jan Mucha
HCB Karviná A
28
Václav Levý
HK Baník Most
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.